מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה

בעלי עסק? פתחו נגדכם תיק בהוצאה לפועל? מרגישים לא נוח עם הכינוי ‘חייבים בהוצאה לפועל’? החיים שלכם הפכו לסיוט בצל תיק פתוח בהוצאה לפועל והנושים? האם אתם רוצים להגיע להסדר חובות לעסק בחובות?

בחנו את עצמכם: האם אתם יכולים לגשת ל הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה ללא ייצוג עורך דין?

יותר ויותר בעלי עסקים מגיעים למצב של פתיחת תיק נגדם בהוצאה לפועל. בדרך כלל יחתרו להגיע אתכם להסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה מול הנושים, השאלה הגדולה שרוב בעלי העסקים מתלבטים היא האם יש צורך לעבור את התהליך יחד עם ליווי של עורך דין או שאפשרי לנהל את התיק ללא סיוע של עורך דין. זה נשמע לכם מוכר? האם גם אתם מתלבטים אם להיעזר בעורך דין לצורך ניהול התיק בהוצאה לפועל?

במאמר שלפניכם נציג בפניכם 3 שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כדי לקבל מענה לשאלה. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

כאמור, לשכת ההוצאה לפועל תנסה להגיע אתכם להסדר חובות לחברות בחובות, השאלה הראשונה היא: איך תוכלו להבטיח שההסדר יהיה מתאים לכם? ליכולות הכלכליות ולצרכים השוטפים שלכם. אומנם מבחינה רשמית גם לשכת ההוצאה לפועל מתחשבת בפרטים אלו, השאלה היא אם הם באמת יכולים לדאוג לכם ואם אתם תוכלו לשתף פעולה ב-100% עם פקידי ההוצאה לפועל.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה
הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסק בחובות

ישנם מצבים בהם חייבים הסתבכו בפלילים – לעתים כאשר מגיעים להסדר חובות בהוצאה לפועל לעסק בחובות, אם ההסדר הוא הסדר מקל ההוצאה לפועל תבקש בתמורה מבית המשפט להטיל עליכם עונש מאסר. השאלה במקרים אלו היא האם תוכלו לבטוח בעצמכם שתגיעו להסדר חוב מקל בלי להסתכן בעונש מאסר?

שאלה נוספת היא: במידה ואתם לא עומדים בהסדר התשלומים עליכם להגיש בקשה לשינוי הסדר תשלומים. השאלה היא מה הסיכוי ומה התנאים שהבקשה תתקבל? מי שיודע לענות על שאלה זו – לפי המקרה האינדיבידואלי שלכם זה רק עורך דין חדלות פירעון שבקי בהסדר חובות בהוצאה לפועל לעסק בחובות ושמכיר את הסיפור כולו מתחילה.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסק בחובות
הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסק בחובות

לסיכומו של דבר הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים בחובות עושים רק בעזרת עורך דין

יותר ויותר בעלי עסקים מגיעים למצב של פתיחת תיק נגדם בהוצאה לפועל. בדרך כלל יחתרו להגיע אתכם להסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים בחובות, השאלה הגדולה שרוב בעלי העסקים מתלבטים היא האם יש צורך לעבור את התהליך יחד עם ליווי של עורך דין או שאפשרי לנהל את התיק ללא סיוע של עורך דין. כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, כדי שיגדלו סיכוייכם להגיע לחוף מבטחים כלכלי, חשוב להשתמש בשירותי עורך דין שיידע לכוון ולייעץ לכם כיצד לא להסתבך או להסתבך פחות בפלילים, וכן כיצד להילחם על זכויותיכם ובמידה ויהיה צורך להגיש בשמכם בקשה לשינוי הסדר תשלומים.

עכשיו תורכם

עד עכשיו הצגנו בפניכם 3 שאלות של בעלי עסקים שהסתבכו בחובות והם מתלבטים לגבי ליווי של עורך דין. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם לגבי הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים בחובות? איזו שאלה הייתם מוסיפים מעבר ל-3 השאלות שהצגנו במאמר? אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ולהתקדם.

הצעד הבא שלכם להגיע לחוף מבטחים כלכלי הוא לשקול את הדברים ברצינות ולהגיע למסקנה הנכונה.

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים.

רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית להסדרי חוב ולהתנהלות מול ההוצאה לפועל? קראו במאמרים הרבים באתר.

לעזרה, ליווי וייעוץ בעניין הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה או להסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות פנו אלינו עכשיו על מנת לקבוע פגישה.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים בחובות
הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים בחובות
עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button