אודות מישאל גאון חברת עורכי דין

אנחנו גאים בהצלחות שלנו
הן מצילות חיים.

ניסיון עתיר שנים בהליכים המשפטיים, הכרות עם דרכי הייצוג בגישה, בדרישות ובהתנהלות מול הגורמים השונים – ביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי, כמו גם עיקשות ונחישות בלתי מתפשרת לצד קשרים הדוקים עם גורמים רבי השפעה במערכת, הם שהפכו את משרד מישאל גאון, צוות עורכי הדין המיומן שלנו ועו”ד מישאל גאון העומד בראשו, לשם שגור ומוכר בכל בתי המשפט ולמילה הנרדפת להצלחה.

מאות מיליוני שקלים - סכום החובות שמחקנו ללקוחותינו

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחד במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

אם נקלעת למצב של חדלות פירעון ואתה במסע חיפושים קדחתני אחר משרד עורכי דין מעולה שייצג אותך (וישנם עשרות משרדים כאלה בגוגל), כדי לקצר עבורך את הדרך, אנו ממליצים לך קודם כל לבדוק את השורה התחתונה – את אחוז ההצלחות ובמקרה שלנו מדובר על אחוז גבוה במיוחד – על מחיקת חובות בסך מאות מיליוני שקלים!

“מישאל, מוכרח לראות את זה בעיניים”,
קח אותי לסיפורי ההצלחה!

נכון שאנחנו גדולים. אבל זה לא הופך אותנו למתנשאים...

אבל לא פחות חשוב מההישגים המקצועיים (ומחיקת חובות בסך מאות מיליוני שקלים לא הולכים ברגל), כשמדובר בתחום כה רגיש, ההיבט האנושי של המשרד חשוב לא פחות, בהקנותו ללקוח חוסן רגשי ונפשי רב! ובאשר לכך, ניסיוננו עתיר השנים מוכיח לנו שוב ושוב, כי לאף אחד אין ביטוח וכל אדם מן השורה עשוי למצוא את עצמו ביום מן הימים נקלע למצבים של חדלות פירעון. הידיעה הזו בהחלט פיתחה אצלנו סוג של צניעות, כמו גם שימת דגש מיוחד על היחס האישי, הכתף והאוזן הקשבת. אז נכון שאנו מייצגים תיקים כבדים שמסתכמים גם במיליונים, אבל זה לא הופך אותנו למתנשאים.
תמיד תמיד נעמוד לצד הלקוח ונרתום את כל ניסיוננו כדי לשקם את חייו ולהוציא אותו מהבוץ.

אודות מישאל גאון חברת עורכי דין

שיחת טלפון קצרה ואנונימית לאבחון מצבך וניקח את זה משם...

יצאתי בנזק מינימלי

אין מילים להלל ולשבח ולהודות על הנס הגדול שהפגיש אותי עם משרדכם. אני מתפלץ מהמחשבה מה היה קורה אילו הייתי נופל לידיים לא מיומנות. בזכותכם אני מחזיר את החובות בהחזרים שפויים שמאפשרים לי לחזור לעבודה ולהתמודד עם המציאות
עורכי דין חדלות פירעון
אפי. א.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)
5/5
אישור עורך דין על חוב אבוד

נשמח להכיר!

נכון שהיה עדיף שנכיר בדרך אחרת, אבל אם אין ברירה, נשמח מאד להיות אלו שיזרקו לך גלגל הצלה וימשו אותך מהמערבולת המסוכנת… נשמח להיות לעזר בכל מה שאפשר.

מחיקת חובות לחברה בחובות

כתבו לנו:

אנחנו חוזרים לכל הפונים. גם אם אינך בטוח שאנחנו הכתובת, מלא את הפרטים ונחזור אליך לשיחה טלפונית קצרה, בה נמפה יחדיו את מצבך ונשוחח על הצפוי לך בהמשך.

נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button