אודות

“אדם פסימי רואה את הקושי בכל הזדמנות, אדם אופטימי רואה הזדמנות בכל קושי”

ווינסטון צ’רצ’יל

משרד עורכי דין חדלות פירעון הוצאה לפועל - קצת רקע עלינו

כאשר צריכים לבחור משרד עורכי דין לחדלות פירעון – שיקום כלכלי ישנם שמות רבים. איך ניתן לבחור מכל האופציות? למשרד עורכי דין מישאל גאון ייתרון ייחודי בתחום מחיקת החובות הליכי חדלות פירעון-פשיטת רגל והוצאה לפועל. מעבר לכך מייסד המשרד עו”ד מישאל גאון ניהל מספר חברות ועסקים והינו בעל ניסיון רב במגזר העסקי. העבודה  מול הבנקים וגופים ציבוריים וגופים גדולים אחרים מוכרת למשרדנו בכל ערי אזור המרכז ככלל ובראשון לציון בפרט, ואנו מבינים ומכירים את דרכי הייצוג והאפשרויות בהתנהלותם מולם. מדובר על צוות עו”ד לפשיטת רגל שמבין ובקיא בעדיפויות , בגישה, ובדרישות של הגורמים השונים וביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי וזה מאפשר לו לתת שירות טוב יותר ולייצר ערך עצום במחיקת חובות עבורכם לקוחותינו.

משרד עורכי דין בוטיק או מפעל?

אנו מאמינים כי יש להעניק  לכל לקוח שירות משפטי התפור לו אישית. אצלנו תהיה שימת לב לפרטים הקטנים כמו גם זמינות ומענה לכל שאלה למימוש האינטרס האישי של הלקוח והשגת כל מטרותיו. בניגוד לחברות ומשרדי עו”ד גדולים שאין באפשרותם לתת את תשומת הלב המלאה והירידה לפרטים, אצלנו תוכלו להרגיש בכל התהליכים סמוכים ובטוחים שאתם בראש מעניינו, מנהלים עבורכם במאבק חסר פשרות להצלחתכם, ושום עניין אינו נופל בין הכיסאות.

משרד עורכי דין להוצאה לפועל מישאל גאון הנו משרד בוטיק מצטיין מומחה המתמחה בתחום חדלות פירעון- פשיטת רגל, מחיקת חובות והליכי הוצל”פ  על כל גווניו השונים. משרדנו שם למטרה לספק ללקוחותיו את הטיפול המשפטי הטוב ביותר ולחלצם מהמצב הקשה אליו נקלעו ולתת להם הזדמנות לפתוח דף חדש בחייהם ולצאת לדרך חדשה. עורך דין הוצאה לפועל בראשון לציון והסביבה המאפשר לכם ייעוץ והכוונה בשפה פשוטה ובגובה העיניים. משרד עו”ד הוצאה לפועל מישאל גאון מאמין כי עורך דין לשיקום כללי צריך להיות מעודכן יום יום בחוקים בפסקי הדין ובתקנות  המתחדשים, והנו בעל יכולת להשיג את הטוב ביותר עבור הלקוח שלו בכל עת. למרות שמדובר בנושא מורכב ורחב כגון חדלות פירעון, עו”ד דין הוצאה לפועל מישאל גאון מאמין כי ניתן לעבור את התקופה לשיקום כלכלי באופן רגוע ומכובד. כמו כן מומלץ לפנות בהקדם כי ככול ומגיעים אל עורך דין הוצאה לפועל מומלץ בשלב מוקדם יותר כך יוכל לעזור יותר ולמנוע את ההתדרדרות הכלכלית.

לפני הכל בן אדם

מישאל גאון ניהל חברות שגלגלו מחזורים גבוהים וצבר ניסיון וידע מול גורמי הגביה השונים, מה שהניע אותו  להקים משרד בוטיק המאפשר מענה מקצועי מוקפד ומדויק בשילוב עם ניסיון ניהולי  ותקשורת בן אישית  ושירותי. לקוחות רבים מגיעים אלינו דווקא בשעתם הקשה, המאתגרת והמורכבת ביותר של חייהם. המשרד בהנהגתו של מישאל גאון דוגל בליווי אישי  בגובה העיניים, טיפול משפטי יצירתי מקצועי, וזמינות מרבית בכל עת. מישאל גאון רואה בתפקידו של עורך הדין הרבה יותר מאיש מקצוע משפטי, ונלחם בכל הכלים  שברשותו בכדי לסייע ללקוחותיו ובני משפחותיהם להגיע לחוף בבטחה ולפתוח דף חדש בחייהם.

חשוב לבחור עורך דין הוצאה לפועל אשר עימו  תרגישו בנוח ותוכלו לתת בו את אמונכם שיילחם עבורכם. לרוב האנשים זוהי פעם ראשונה בהליך שכזה ויש לתת את הדעת על כל פרט ולהסביר ללקוח את כל חובותיו וזכויותיו כך שיוכל לבחור את הבחירה הטובה ביותר עבורו במצב אליו נקלע. שימו לב כי יכולת הבהרה ותקשורת בן אישית היא ערך עליון בבחירת עו”ד שיקום כלכלי שכן זהו אדם אשר ילווה אתכם בתהליך ממושך המתפרש על מספר חודשים. כמו כן הרבה פעמים מעורבים שותפים, בני משפחה, בית מגורים ועוד גורמים המשפעים ישירות על הקושי הכרוך בתהליך מורכב זה. פנו בהקדם להסבר, הבהרה ופריסת האפשרויות הרלוונטיות לפעולה.

משאל גאון אודות
משרד עורכי דין הוצאה לפועל

לסיכום - למה דווקא אנחנו?

יתרונו הגדול והייחודי של המשרד שהינו נמצא בחזית התחומים המשולבים של חדלות פירעון – פשיטת רגל, הוצאה לפועל, מחיקת חובות. ביכולות המשרד בהנהגתו של מישאל גאון להעניק ללקוחותיו את הקשת המשפטית הרחבה והאיכותית להיחלץ מהמצב אליו נקלעו ולפתוח דף חדש בחייהם. משרד עורכי דין חדלות פירעון במרכז השיג עבור לקוחותיו פתרונות משפטיים וכלכליים באין ספור תיקים, חלקם תקדימיים ובעלי השלכות רוחביות על תחום חדלות פירעון. לא אחת, תוך השגת תוצאה מיטבית ללקוח והפחתת חיובים המסתכמים במיליוני שקלי רבים.

משרדנו שם למטרה לספק ללקוחותיו את הטיפול המשפטי הטוב ביותר ולחלצם מהמצב הקשה אליו נקלעו ולתת להם הזדמנות לפתוח דף חדש בחייהם ולצאת לדרך חדשה. אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך צעד אחרי צעד, וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת. אין אצלנו חוסר זמינות ולא יקרה שלקוח יחפש אותנו כמה ימים ללא מענה! אנחנו פה למענך ומבטיחים לעשות את כל הנדרש על מנת לספק תוצאה מעל ומעבר.

כיום כבר ברור, כי בנוסף להיותו של משרד עורכי דין חדלות פירעון במרכז מקצועי, איכותי ושירותי, נדרשת יכולת מעשית מוכחת בהצלחה בסגירת תיקים, מחיקת חובות, והסדרי  חוב בהליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל על היבטיהם השונים.
זו המומחיות שלנו!

בנייה אסטרטגיה

בנייה אסטרטגיה תפורה אישית לכל לקוח. המשרד מתנהל כיחידת קרב מוכוונת מטרה, וממוקד בייצור פתרונות חכמים, איכותיים ומוקפדים, תוך שיתוף הלקוח בתכנון מוקדם של המהלכים המשפטיים בתחילת ההליך, שהינו קריטי להשגת התוצאה המיוחלת.

תוצאות מעולות

אנו מבינים את העדיפויות , הגישה, והדרישות של הגורמים השונים וביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי מה שנותן למשרדנו יתרון עצום בתהליך מחיקת חובות, ומעניק לנו אחוזי הצלחה גבוהים בניהול הליכי חדלות פירעון השונים עבור לקוחותינו.

דף חדש

רבים מהחייבים מוצאים את עצמם חסרי אונים ויכולת להתמודד מול התיקים הרבים והליכי הוצאה לפועל הקשים שמפעילים כנגדם זוכים. צוות עורכי דין בהנהגתו של מישאל גאון ניחן בהבנת הבעיה בשלב מוקדם על מנת לעזור ללקוחותיו בצורה מיטבית לצאת ממעגל החובות ולפתוח דף חדש.

Call Now Button
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך