תחומי עיסוק

חדלות פירעון

נקלעת לחובות? מיצית את כל האפשרויות? נותרת חנוק ללא שום יכולת החזר או מימון? כל המידע אודות תהליכי חדלות פירעון ממתין לך

הוצאה לפועל

ההוצאה לפועל נושפת בגבך? המשכורת מעוקלת? גם חשבון הבנק? הוציאו נגדך צו עיכוב יציאה מהארץ? כל הצעדים ההכרחיים לטיפול מיידי,

פשיטת רגל

במקום לאבד את העשתונות, קח נשימה ותעביר למומחים את ההגה/ למשרדנו מאות סיפורי הצלחה מוכחים, בייצוג מקרים של חדלות פירעון, פשיטות רגל, עיקולים, הוצאה לפועל ומחיקת חובות.

מחיקת bdi שלילי ושיפור דירוג האשראי

הבנקים וחברות האשראי 'סימנו' אותך כבעייתי? לא יכול לקבל הלוואה או אשראי? זה ממש לא סוף הדרך כי יש המון מה לעשות

מחיקת חובות לתושבי חו"ל

בעל חוב לנושים או לרשויות בישראל? מונעים ממך לחדש דרכון? יש נגדך צו עיכוב יציאה מהארץ? צפוי למאסר בגין חוב? אין ייאוש בעולם כלל

מחיקת חובות ושיקום כלכלי

הרוס כלכלית? הנושים אחריך? לא רואה שום מוצא מהמצב? התעודד, יש לנו פתרון שעזר במאות מקרים בדיוק כמו שלך

חדלות פירעון
מחיקת חובות [התמחות]

הליך חדלות פירעון רצוף מורכבויות וקשיים רבים, לכן בבואך לבחור משרד עורכי דין חדלות פירעון חייבת להיות אחד מתחומי המומחיות המרכזיים שלהם. משרד עו"ד מישאל גאון ליווה לאורך השנים חייבים רבים בהליך וסייע להם להגיע להסדרים עם החזר חודשים שניתן לעמוד בו ולהתמיד בהליך עד למחיקת חובות סופית. משלב הגשת הבקשה לצו הכינס ועד לבקשת הפטר ומחיקת חובות מלאה, אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו יספקו לך ייעוץ מקיף וייצוג מול כל הגורמים הרלוונטיים. כשזה מגיע לחדלות פירעון ושיקום כלכלי, משרדנו מתנהל כיחידה קרבית וממקד את מרב המאמצים במטרה – לייעד עבורך את הפתרונות המדויקים והאיכותיים ביותר לצרכיך ולאפשר לך לקבל הזדמנות חדשה לנהל את חייך באופן מיטיב. כדי ליהנות משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועם אחוזי הצלחה מהגבוהים בארץ בניהול הליך פשיטת רגל וחדלות פירעון, אנו מזמינים אותך לפנות אל משרדנו ולגלות שישנו אור בקצה מנהרת החובות.

הוצאה לפועל
ייצוג חייבים

ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל הוא תחום המומחיות המרכזי ביותר של משרד עורכי דין הוצאה לפועל מישאל גאון. אנו מספקים ייצוג במגוון הליכים מול לשכות ההוצל"פ בפריסה ארצית רחבה ומספקים מענה מדויק גם למצבים מורכבים במיוחד. ניסיוננו רב השנים כמשרד עו"ד פש"ר מספק לנו היכרות רבה עם האופן בו דברים מתנהלים בבית המשפט ובלשכות ההוצל"פ ומאפשר לנו לספק לך הכנה לכל העומד להתרחש ולסייע לך לעבור את התהליך בצורה המיטיבה ביותר. לאורך השנים סייענו לחייבים רבים להסיר הגבלות קשות, לקבל אישור לאיחוד תיקים, פריסת חובות במסגרת הסדרי נושים, לעבור הליך פשיטת רגל עם כל הסיוע הנדרש ולהגיש בקשת הפטר שאפשרה להם לקבל הזדמנות חדשה. הינו ייצוג משפטי מקיף לחייבים בהליכי הוצאה לפועל השונים בלשכות הפרוסות בכל רחבי הארץ. כדי לצאת ממעגל הקשיים והחובות ולקבל מנת אוויר לנשימה שתאפשר תהליך שיקום והבראה, אנו הבחירה הטבעית שלך.

ביטול עיקולים
והגבלות

חובות נגררים מביאים עמם קשיים רבים לחיים. הנושים רוצים לקבל את המגיע להם ועשויים לנקוט בצעדים מחמירים על מנת להבטיח זאת. אחת הדרכים הנפוצות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות הטלת עיקולים והגבלות שונים המותרים תחת הליכי הוצאה לפועל. למרבה הצער, פעמים רבות צעדים אלו מביאים לתוצאה ההפוכה – התנהלותו של החייב נעשית מורכבת ומסובכת ועשוי להיות לו קשה הרבה יותר לפרוע את חובו. אנו מאמינים כי הסדרים מיטיבים ושיקום תמיד עדיפים על ענישה והגבלות. לאורך השנים סייענו ללקוחות רבים בהסרת עיקולים והגבלות וליווינו אותם לכל אורך הדרך אל תהליך מיטיב להסדרי חובות וליציאה ממעגל החובות. כדי להסיר עיקול על משכורות וחשבונות בנק, עיקול רישיון נהיגה, עיכוב יציאה מהארץ או עיקול על נכסים ומיטלטלין, אנו עומדים לרשותך בכל עת ונשמח לסייע לך בכל צעד ושעל עד להסדר נגיש שיאפשר לך לחזור אל השגרה.

הסדרי חוב
לחייבים פרטיים וחברות

אם נדרש עבורך משרד עורכי דין חדלות פירעון במרכז, משרד עו"ד מישאל גאון, הוא אחת הבחירות המקצועיות ביותר שבאפשרותך לקבל. לאורך השנים ליווינו חייבים רבים מול נושיהם וסייענו להם להגיע להסדרי חוב מיטיבים ולסיים הליכים שנגררו במשך שנים עם הגבלות ומתחים רבים, על הצד הטוב ביותר. בין אם הפתרון יגיע באיחוד תיקים או פשיטת רגל, נסייע לך להגיע לפריסת חובות שפויה ובת קיימא במסגרת הסדרי נושים שיטיבו עם כל הצדדים. אנו נעניק לך ייצוג משפטי מקצועי ומגובה בניסיון רב ובעבודה ארוכת שנים מול הגורמים הרלוונטיים ונסייע לך לנהל את חובך, גם עם הגבלות בחשבון. ההיכרות שלנו עם הקשיים הרבים העוברים על חייבים, עם העבודה השוטפת בבתי המשפט ועם המערכת הבנקאית גם יחד, מאפשרים לנו לערוך הסדרי חוב שיתקבלו בבית המשפט ביעילות רבה.

זכויות עובדים
בחדלות פירעון של תאגיד

למרבה הצער, לעתים קרובות במסגרת הליך פשיטת רגל של חברה, או במהלך פירוק חברות, העובדים עומדים אל מול שוקת שבורה ונותרים ללא מענה לבעיותיהם. כמשרד עורכי דין חדלות פירעון בעל שנות ניסיון רבות, פועל משרד עו"ד מישאל גאון בכל המרץ על מנת להעניק שירות משפטי מקיף ואיכותי לא רק לחבר הדירקטורים ובעלי המניות – אלא גם לכלל העובדים בו. כדי להבטיח את זכויותיהם של עובדי תאגיד ו/או עוסק מורשה במצב של חדלות פירעון, נדרשת עבודה משפטית מאומצת ומורכבת. לכן, אנו מזמינים אותך לא לומר נואש ולהיעזר במומחים. אנו נייעד עבורך את כלל הפתרונות לקבלת מענה מהיר ויעיל לכל הזכויות הסוציאליות המגיעות לך מהפרשות לפנסיה ועד איחורים בשכר. בין אם מגיעה לך משכורת 13, דמי הבראה, ימי חופשה או כל זכות אחרת אשר לא כובדה במסגרת הליך חדלות הפירעון, אנו נסייע לך להגיע לפתרון מיטיב ולדאוג שזכויותיך לא יוזנחו במסגרת הפתרון.

הקמת חברה
פירוק חברה לא פעילה

חברה שאינה מייצרת רווח, עשויה להפוך בקלות למשאבת כספים ולהערים קשיים רבים על בעליה. הניסיון רב השנים של עו"ד מישאל גאון, מייסד המשרד, מאפשר לנו להתאים עבורך כלים גמישים ויעילים לפירוק החברה בנזקים מינימליים. לאורך השנים ליווינו לקוחות רבים בתהליכי פירוק חברות לא פעילות ויישמנו את כל הידע המקצועי שרכשנו בתחום מומחיות זה כדי לסייע להן לקבל פטור מתשלומי אגרה נצברים. אנו מאמינים בדיסקרטיות ולכן עושים כל שביכולתנו לנהל את התהליכים בשקט וללא ידיעת בעלי המניות בכפוף להנחיות רשם החברות. לחברות בהן בעל מניות יחיד, אנו מספקים ליווי במסלול פירוק חברה לא פעילה מקוצר המאפשר לחסוך זמן וכסף רב ולעבור תהליך מיטיב יותר.

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button