אנחנו נחמדים, אבל לא רואים בעיניים!!

'תותחים כבדים' בתחומי ה'חדלות פירעון', ילחמו עבורכם כדי להעמיד אתכם על הרגליים!

נלחמים עבורכם

עולם חדלות הפירעון, פשיטת רגל וההוצאה לפועל, הוא עולם קשה ואכזרי, בו רק החזקים שורדים. מדובר ביציאה למאבק קשה  מול ‘התותחים הכבדים’: הבנקים, הממסד וגופים ציבוריים גדולים, שללא הגנה מתאימה אתם עלולים להתקשות מאוד בהמשך חייכם. במילים אחרות, אתה זקוק להגנה סופר מקצועית, הרמטית ואישית לוחצת או במלים אחרות: משרד מישאל גאון משרד עורכי דין.

ניסיון עתיר שנים בהליכים המשפטיים, הכרות עם דרכי הייצוג בגישה, בדרישות ובהתנהלות מול הגורמים השונים – ביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי, כמו גם עיקשות ונחישות בלתי מתפשרת לצד קשרים הדוקים עם גורמים רבי השפעה במערכת, הם שהפכו את משרד מישאל גאון וצוות עורכי הדין הלוחמני שלנו, לשגור ומוכר בכל בתי המשפט ולמילה הנרדפת להצלחה.

צוות מנצח שמשלב מוח ולב, עם ניסיון עשיר

הצלחה אינה נקנית ביום אחד ולא ע”י אדם אחד, כשרוני ככל שיהיה. זו הסיבה שאגדנו את אנשי המקצוע המעולים ביותר וחיברנו את החוזקות של כולם לנוסחה אחת מנצחת!

צוות המשרד
צוות המשרד
צוות המשרד

עו"ד מישאל גאון

עורך דין חדלות פירעון מייסד המשרד

עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת לניהול הליכים בהוצאה לפועל, כמו גם במחיקת חובות. שמו של מישאל הולך לפניו ואין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו). מישאל מתראיין רבות באמצעי התקשורת, מפרסם מאמרים מקצועיים בתחום ומשמש כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון.

עורך דין חדלות פירעון מישאל גאון

עו"ד מישאל גאון

עורך דין הוצאה לפועל חדלות פירעון

עו”ד מנוסה, בעל וותק רב ומומחה בעל שם לניהול הליכים בהוצאה לפועל.  מישאל מכיר את כל ה’טריקים’ והשטיקים’ בתחום ההוצאה לפועל מ-ב-פ-נ-י-ם, בין השאר משום שעסק כעו”ד במערכת  הוצאה לפועל משך שלוש שנים! במילים אחרות את מישאל אי אפשר ‘לסבן’ וכשמדובר בהתמודדות מול ההוצאה לפועל או בייצוג משפטי, אין מי שישווה וידמה לו.

עו"ד הדר רחמים

עו"ד עורך דין חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו”ד המשרד שימשו משך שנים כעו”ד לצדו של נאמן מטעם הממונה לחדלות הפירעון, כך שמכירים את המערכת ממש מבפנים. ובמיוחד כשמדובר בחקירות ובהליכי חדלות פירעון, אין מי שידמה או ישווה לנו! יודעים ב-מ-ד-ו-י-ק מה החוקרים רוצים לדעת עליך ולכן, כשאנו מכינים אותך לחקירה ומלווים אותך, אתה יכול להיות בטוח שתעבור אותה בהצלחה!

פשיטת רגל היא לפעמים טובת החייב
צוות המשרד

עו"ד אורן גיאת

מומחה בתחומי חדלות פירעון

עו”ד מומחה בתחומי חדלות פירעון עם הישגים יוצאי דופן בניהול הליכים משפטיים והשגת תוצאות מושלמות לאחר דיונים. במילים אחרות, לאחר עבודת ‘המכבש’ של מישאל ומישאל, מגיע תורו של אורן, ליישר מהמורות, לסגור קצוות ולהביא את ההליכים לידי גמר טוב ומוצלח ללקוח.

חניתה סימן טוב

מנהלת המשרד

כידוע מאחורי כל משרד מצליח עומדת אישה מוצלחת. במקרה שלנו זה די דומה וללא נחישותה העיקשת של חניתה סימן טוב, מנהלת המשרד וניסיונה העשיר משך 35 שנה בניהול משרד עורכי דין, לא היינו מגיעים לחוד החנית בתחום חדלות פירעון, כך שהרבה מאד מההישגים שלנו נזקפים לזכותה. ובסוד נגלה לכם, שהלב שלה רחום ולכן משמשת ‘כותל’ לכל אחד מאתנו וכמובן – ללקוחות.

צוות המשרד
צוות המשרד

יאנה גורדון

אשת הכספים

הדלק שמניע כל עסק זהו בסופו של דבר כ-ס-ף ובלעדיו גם העסק האידיאליסטי ביותר לא יתפקד לאורך זמן. יאנה גורדון היא בדיוק האדם הנכון במקום הנכון: אשת כספים מנוסה עם ראש פיננסי אלוף במספרים. וכשנושא הפיננסים בידיים כה מקצועיות, אנחנו ולקוחותינו כאח באמת יכולים לישון בשקט.

"תוך זמן קצר חזרתי לעמוד על הרגליים"

"מישאל היקר באדם, הגעתי אליך בתקופת השפל של חיי בתקווה קלושה שאצליח להתגבר, המציאות נראתה שחורה מתמיד ולא הייתה שום תקווה באופק. ברגישות אנושית לא מצויה ובמקצועיות מדהימה, ליוויתם אותי לאורך כל הדרך והוכחתם לי שבאמת אין יאוש בעולם כלל. ממליץ לכל מי שנקלע חלילה למצבים של חדלות פירעון, לגשת רק אליכם ויפה שעה אחת קודם!"
צוות המשרד
גידי. ל.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)
5/5
נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button