מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

הנחה בהוצאה לפועל

הנחה בהוצאה לפועל

האם יש מושג של הנחה בהוצאה לפועל? מה זה הפטר והאם הוא קיים כיום? אם כן, היכן ניתן להוריד טופס בקשה לצו הפטר, והאם לאחר צו הפטר צריך לדאוג לבד לסגירת תיקים בהוצאה לפועל? כמשרד עורך דין הוצאה לפועל מומחה אנו ננסה לעשות לכם סדר בבלגן.

הנחה בהוצאה לפועל – יש כזה דבר?!

אתם בטח מתפלאים, יש דבר כזה הנחה בהוצאה לפועל?! אז בתור משרד העוסק בענייני הוצאה לפועל עורך דין מנוסה הבאנו לכם את המידע ובסופו של דבר נביא גם את התשובה לגבי שאלת הנחה בהוצאה לפועל. ולפני כן, קצת היכרות, אנו משרד עורך דין המתמחים בתביעות כספיות, בפשיטות רגל, בחדלות פירעון, בהוצאה לפועל ועוד. אנו נשמח להעניק לכם ייצוג משפטי וייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך, עם יחס אישי ואמפתיה. אנו מתייחסים לכל תיק באופן אישי ולאחר תכנון ובדיקת כל האפשרויות העומדות בפנינו, אנו משתפים את הלקוח בכל שלבי התהליך עד שנגיע להסדר שיהיה מוסכם על כולם.

הנחה בהוצאה לפועל
הנחה בהוצאה לפועל

טופס בקשה לצו הפטר בהוצאה לפועל

לגבי השאלה הנזכרת למעלה, האם יש הנחה בהוצאה לפועל. התשובה היא שישנם מקרים שבהם ניתן לבקש הנחה, אך השם האמתי של הבקשה הוא הפטר והבקשה מוגשת באמצעות טופס בקשה לצו הפטר בהוצאה לפועל. בתיקון 47 לחוק שהתקבל בשנת 2018 ומוכר בתור חוק ההוצאה לפועל 2019 קבע המחוקק כי הרשם יגמיש את התנאים להגשת טופס בקשה לצו הפטר בהוצאה לפועל ולאישורו. התיקון נקבע כהוראת שעה ואף הוארך לאחר מכן עד ל-06.2020. אך גם כיום ישנה אפשרות להגיש טופס בקשה לצו הפטר בהוצאה לפועל בכפוף לחוק חדלות פירעון החדש כמו כן מאפשר החוק לבדוק תיקים בהוצאה לפועל לפי תעודת זהות.

טופס בקשה לצו הפטר בהוצאה לפועל
אנו עוזרים בהגשת טופס בקשה לצו הפטר בהוצאה לפועל

טופס בקשת הפטר בהוצאה לפועל

כשמגישים טופס בקשת הפטר בהוצאה לפועל משמעות הבקשה היא מחיקת החובות, גם חובות המופיעות בהוצאה לפועל וגם כאלה שאינן מופיעות במערכת של הוצאה לפועל. אולם טופס בקשת הפטר בהוצאה לפועל לעולם אינו יכול לפטור חוב מזונות וכן חוב למשכנתא. כמו כן אינו יכול לפטור חוב שנוצר במרמה וכן קנס פלילי או מנהלי וכן תביעות נזקי גוף וכדומה, שאינן תביעה של סכום קצוב וידוע מראש. מטרת הגשת טופס בקשת הפטר בהוצאה לפועל היא כדי לאפשר לחייבים לצאת לדרך כלכלית חדשה ללא שהחובות יעיקו עליהם. בכל מקרה גם אם אין אפשרות לקבלת הפטר מומלץ מאוד לעמוד בהסדרי התשלומים שנקבעו בהוצאה לפועל. כשמגישים בקשת הפטר נכנסים לסיכון שהרשם יורה דווקא על הגדלת התשלום החודשי. לכן מומלץ תמיד להיעזר עם עורך דין חדלות פירעון מומחה.

טופס בקשת הפטר בהוצאה לפועל
טופס בקשת הפטר בהוצאה לפועל

סגירת תיקים בהוצאה לפועל לאחר צו הפטר

סגירת תיק בהוצאה לפועל נעשית במקרים שהחייב שילם את חובו, או כאשר אין פעילות זמן רב בתיק.  במקרים אלו סגירת התיק נעשית לרוב אוטומטית. אלא אם כן מדובר בתביעת מזונות. אך לגבי סגירת תיקים בהוצאה לפועל לאחר צו הפטר, יש צורך לעדכן את הנושים בקבלת ההפטר. זה לא נעשה אוטומטית ולעיתים מדובר בתהליך ארוך. זהו פרט נוסף בתהליך המייגע המדגיש את החשיבות והחיוניות בהתייעצות עם עורך דין מומחה בתחום אשר ידאג לסגירת תיקים בהוצאה לפועל לאחר צו הפטר, או בכל סיטואציה אחרת, וילווה אתכם בצורה מקצועית.

סגירת תיקים בהוצאה לפועל לאחר צו הפטר
סגירת תיקים בהוצאה לפועל לאחר צו הפטר

עורך דין הוצאה לפועל מומלץ

משרד עורך דין הוצאה לפועל מומלץ הוא משרד בעל ניסיון רב בתחום, עורך דין הוצאה לפועל מומלץ הוא עורך דין שנותן ייעוץ משפטי ברור וחד והלקוח יוצא ממנו עם הוראות ברורות, והוא יודע בדיוק כיצד לפעול ואיך. עורך דין הוצאה לפועל מומלץ הוא עורך דין אשר לו ניסיון וידע רב הן בתחום האזרחי והן בתחום המסחרי. כמשרד עורך דין מומחה אנו נשמח לתת לכם שירות מכל הלב, נעמיד לרשותכם את כל הידע העשיר שיש לנו על מנת שתצאו נקיים מחובות ולא נקיים מנכסים…

עורך דין הוצאה לפועל מומלץ
עורך דין לענייני הוצאה לפועל מומלץ

 

 

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button