מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות

עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות

עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות מסביר מתי ואיך עושים הסדר חובות מול בנקים לעסק, ולמה כרגע יש לזה יותר סיכוי, הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות זה המוצא האחרון לפני פתיחת תיק בהוצאה לפועל. לאחר פתיחת תיק ניתן גם להגיע להסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות אבל צריך לדעת איך לעשות זאת. ומתי ניגשים למהלך חדלות פירעון לעוסק מורשה?

איך עוזר עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות

אם היה לכם עסק פעיל לפני הקורונה וכעת אתם מוצאים את עצמכם מתנהלים מול הליכים בהוצאה לפועל ולא מוצאים את עצמכם התייעצו עם עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות כדי למנוע פעולות של בנקים וגופים אחרים נגדכם. לפי חוק חדלות פירעון החדש שעבר ב-2018 יש הרבה מה לעשות, החוק הקל במידה ניכרת על הליכים מסוימים כך שניתן היום במהירות להעלות עסק מתקשה על דרך המלך. עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות יביא אתכם במהירות לשיקום כלכלי ולהיחלץ מהמצב הלא נעים. עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות פועל בכל תיק באופן שונה, לפי הערכת מצב.

עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות
עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות

מתי ואיך עושים הסדר חובות מול בנקים לעסק, ולמה כרגע יש לזה יותר סיכוי

לפני פתיחת תיק בהוצאה לפועל עורך דין חדלות פירעון ינסה להגיע למצב של הסדר חובות מול בנקים לעסק פועל, אך גם לאחר פתיחת התיק ינסה עורך הדין להגיע להסדר חובות מול בנקים לעסק. הסיכוי שהבנקים יסכימו כעת להסדרים היא גבוהה במיוחד, לאחרונה התפרסם כי בשנה האחרונה (2020), כנראה בהשפעת הקורונה, הייתה עלייה בפתיחת תיקים בהוצאה לפועל על ידי בנקים וגופים פרטיים, הסוד הגלוי הוא שנתח נכבד מתיקי הוצאה לפועל הם מראש חובות אבודים, לכן יש סיכוי שדווקא עכשיו הם יעדיפו להגיע להסדר. אך בכל זאת חשוב ביותר לגשת לכך באמצעות עורך דין חדלות פירעון לעסקים קטנים ומומחה, שכן הסדר חובות מול בנקים לעסק שנעשה באופן עצמאי נועד מראש לכישלון.

הסדר חובות מול בנקים לעסק
הסדר חובות מול בנקים לעסק זה רק אנחנו

הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות

לא רק מול הבנקים, הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות היא פעולה חשובה לאין ערוך לשם המשך תפקוד העסק או סגירתו במינימום נזקים והשפעות ארוכות טווח על בעל העסק. לשם הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות יש צורך בעורך דין בעל ניסיון היודע פרק או שניים בניהול משא ומתן מוצלח. חשוב לדעת שחובות בפיגור הרשומות על שם העסק גורמות לירידה בדירוג האשראי של העסק, לכן כדאי להגיע להסדר בהקדם. בנוסף, למרות שהסדר חובות לבעלי עסקים בחובות מופיע גם הוא בדו”ח ריכוז האשראי של בעל העסק, אך הוא משפיע פחות על רמת הדירוג השלילית, גם הבנק מבין שקשיים כלכליים לעסק הם דבר שכיח.

הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות
להסדר חובות לבעלי עסקים בחובות צריך איש מקצועי

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות – צריך לדעת איך לעשות

כאמור הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות הוא פעולה הכרחית, כאמור, חשוב לפנות לעורך דין בעל ניסיון בניהול משא ומתן להסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות. לשם ניהול יעיל של משא ומתן על הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות עליו להיות בקי בכל תחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, ביטול ועיכוב הליכים, איחוד תיקים, מחיקת חובות לבעלי עסק, הליך פשיטת רגל לחברה וכו’. כך שיידע בבירור מהם הקלפים העומדים לרשותו. משרדנו הוא בעל ניסיון רב בתיקים והסדרים כגון אלו, הצטרפו ללקוחות רבים שיצאו לדרך כלכלית חדשה בזכות הסדר חובות יעיל מול בנקים והוצאה לפועל.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות
הסדר חובות בהוצאה לפועל לעוסק מורשה בחובות

מתי ניגשים למהלך חדלות פירעון לעוסק מורשה

במצב של חוסר ברירה אנו נגיש את העסק להליך של חדלות פירעון לעוסק מורשה. מצב של חדלות פירעון לעוסק מורשה הוא פעולה משולבת ויעילה של רואה החשבונות של העסק יחד עם עורך הדין, ההליך דורש ליווי צמוד, אישי ואנושי לאורך כל הדרך, תוך קבלת החלטות מושכלות. במסגרת הליך חדלות פירעון לעוסק מורשה תיבדק יכולת התשלום החודשית שבעל העסק יכול לעמוד בה. אם נקלעתם לקשיים בעסק, זכרו כי בכל מצב ניתן למצוא פתרון ולהיחלץ מהמצב הקשה בה אתם נמצאים, כי הרבה כמוכם כבר עשו זאת. אנו נעשה את מירב המאמצים להוציא אתכם מהמצבים הקשים ביותר, מה שנדרש מכם הוא שיתוף פעולה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי.

חדלות פירעון לעוסק מורשה
לפעמים כדאי ללכת על חדלות פירעון לעוסק מורשה

 

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button