מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

כך נבחר עורך דין דיני עבודה המתאים לצרכינו

כך נבחר עורך דין לדיני עבודה המתאים לצרכינו

כך נבחר עורך דין דיני עבודה המתאים לצרכינו. זכויות עובדים הן אחד מעמודי היסוד של חברה מתפקדת, אך למרבה הצער, הן לא תמיד נשמרות. כדי להבטיח שמירה על דיני עבודה כראוי במקום העבודה, לעתים קרובות נזדקק לשירותיו של עורך דין דיני עבודה מומלץ שיספק לנו ייעוץ וייצוג ראוי אל מול המעסיק. מאחר וישנם לא מעט משרדי עורכי דין בתחום, המשימה עשויה להיות לא קלה.

בחירת עורך דין דיני עבודה לפי מיקום ותחום מומחיות

למיקום המשרד ישנה חשיבות לא קטנה. בהתחשב בעובדה שפעמים רבות נצטרך להיפגש עם עורך דין דיני עבודה פעמים רבות במהלך העבודה המשותפת, חשוב שנדאג שהמשרד יהיה בקרבתנו ושנוודא כי הוא מתמחה בתחום הנדרש עבורנו.

עורך דין דיני עבודה תל אביב

כשזה מגיע לעורך דין דיני עבודה תל אביב מוצפת במשרדים מקצועיים. על מנת לבחור במשרד הטוב ביותר, חשוב שנחפש אחר המלצות ונוודא כי המשרד מתמחה בתחום הנדרש עבורנו, בין אם מדובר בהעסקת בני נוער בחופש הגדול או בפיצויי פיטורין. עורך דין דיני עבודה מומלץ יוכל לשרת אותך נאמנה.

עורך דין דיני עבודה חיפה

אם ברצונך לחפש באזור הצפון עורך דין דיני עבודה חיפה היא עיר בה פועלים עורכי דין מקצועיים רבים. לאחר בחירתך בעורך דין דיני עבודה מומלץ ובעל ניסיון מקצועי רב שנים, יהיה באפשרותך לקבל ייצוג ראוי אל מול המעסיק שלך. כל שיידרש ממך הוא להרים לעורך דין דיני עבודה טלפון ולברר מהי הכשרתו המקצועית.

עורך דין דיני עבודה באר שבע

גם בבירת הנגב עומדים לרשותך אנשי מקצוע מיומנים. כדי להיעזר בעורך דין דיני עבודה באר שבע מציעה טווח רחב של אנשי מקצוע. גם אם אין ידך משגת ייצוג פרטי, ייתכן מאוד שיהיה ניתן לקבל מעורך דין דיני עבודה ייעוץ חינם במקרים מסוימים.

עורך דין דיני עבודה ירושלים

כדי לבחור בעורך דין דיני עבודה ירושלים מציעה מאגר מרשים למדי. במידה והנך מורה, בעת הבחירה בעורך דין דיני עבודה משרד החינוך אמור להיות גוף המוכר לו וכי יש לו ניסיון בתחום.

עורך דין דיני עבודה בהרצליה

במידה ותחום העיסוק שלך הוא באחד מפארקי התעשייה שבשרון, עורך דין דיני עבודה בהרצליה והסביבה יוכל לסייע לך לקבל הגנה טובה. על מנת להבטיח שיהיה לך את הייצוג הראוי ביותר, חשוב כי בעת בחירת עורך דין דיני עבודה הייטק יהיה אחד מתחומי המומחיות שלו.

חוקי עבודה במשמרות

גם על עובדים במשמרות חלות זכויות עובדים המותאמות להיקף העסקתם. למרבה הצער, פעמים רבות מעסיקים אינם בקיאים בדיני עבודה במשמרות ולכן חשוב שנהיה אנו מודעים לחוק.

על פי חוק עבודה במשמרות לילה היא מוגבלת

כשזה מגיע לעבודה במשמרות לילה חוק המדינה מטיל לא מעט הגבלות על המעסיק ואינו מתיר להעסיק עובדים בלילה ללא כל גבול. על פי דיני עבודה במשמרות, מעסיק רשאי להעסיק עובד במשמרת לילה במרווחים ראויים שיאפשרו לו חיים ראויים. לכן, על פי חוק עבודה במשמרת ערב מורשית אך ורק למשך שבוע אחד בכל שלושה שבועות. חשוב שנהיה מודעים לכך ונוודא כי אנו מועסקים בעבודה במשמרות לפי חוק המדינה.

חוקי עבודה במשמרת לילה

חוק שעות עבודה ומנוחה מסדיר את כל ההוראות והמגבלות המגדירות על פי חוק עבודה במשמרת לילה. במידה וחלה כל הפרה בתנאיך מכוח חוק זה, חשוב להיעזר בייצוג משפטי.

עבודה במשמרות לפי חוק תשלום עבודה במשמרות

אך החוק לגבי עבודה במשמרות אינו חל רק על היקף המשרה ועל משמרות הלילה. עובד במשמרות זכאי להפסקות, לפיצויי פיטורין לזמני תפילה ולשעות הפסקה ומנוחה ראויות בין המשמרות. חשוב לוודא מול עורך דין דיני עבודה כי אנו מקבלים את כל הזכויות הראויות והמעוגנות עבורנו בחוק.

חשוב לדעת כי על פי חוק תשלום עבודה במשמרות יהיה ב-7 השעות הראשונות כשכר עבודה רגיל, אך 3 השעות שלאחר מכן ייחשבו כשעות נוספות. חשוב שנעקוב אחר התשלומים שקיבלנו בתלוש המשכורת ונוודא כי כל הזכויות שלנו מולאו כראוי.

החובה במכתב שימוע לפני פיטורים

על אף שלמעסיק עומדת הזכות המלאה לפטר עובד על פי שיקול דעתו, לא מדובר במצב בו כל דאלים גבר. כל מעסיק באשר הוא נדרש להמציא טופס שימוע לעובד לפני פיטורין ולספק לו התראה מספקת על הכוונה לפטרו במכתב שימוע לפני פיטורים. המכתב יציג את כל נימוקי המעסיק לפיטורין, יכלול הזמנה לשימוע לפני פיטורים עם תאריך, שעה ומקום מדויקים ויאפשר לעובד להיערך לשיחת שימוע לפני פיטורים. אם ברצונך לעיין במבנה טופס שימוע לפני פיטורים דוגמא לעיצוב הטופס זמינה באתר.  כדי לזכות להשמיע את קולך כראוי ועל מנת לוודא כי נימוקיך יישמעו במלוא כובד הראש, חשוב להיעזר בייצוג איש מקצוע בכל שימוע לעובד לפני פיטורים. עורך דין המתמחה בתחום יוכל לסייע לך להציג את נימוקיך בצורה בהירה ומשכנעת ויוודא כי המעסיק נשמע לכל הוראות החוק החלות על שימוע לעובד לפני פיטורים.

דוגמא למכתב שימוע לפני פיטורין

לא תמיד העילה לפיטורין תהיה התנהלות פגומה של העובד. מבין הסיבות הנוספות למכתב שימוע צמצומים, משברי חירום וסגירת העסק הם רק חלק מהמקרים בהם עשויים לחול פיטורין ללא קשר להתנהלות העובד. גם במקרה כזה, החובה למכתב שימוע לפני פיטורין עדיין חלה והמעסיק מחויב לשלוח מכתב שימוע לעובד בתוך תקופת ההתראה הנקובה על פי חוק. רוצה לראות כיצד אמור להיראות מכתב שימוע רשמי וחוקי? ניתן להוריד מכתב שימוע להדפסה כאן.

על פי חוק עריכת שימוע מאפשרת לעורך דינך להיות נוכח

כדי לשפר את סיכויים בשימוע בעבודה עורכי דין בעלי ניסיון בתחום דיני עבודה זמינים עבורך. חשוב לוודא כי בחרת עורך דין להליך שימוע שצבר ניסיונות רבים בהליכים מסוג זה ויוכל לשרת אותך נאמנה. ככל שעורך הדין צבר ניסיון רב בתחום העיסוק שלך ונמצא בקרבה לאזור מגוריך, התהליך יעבור בקלות רבה יותר וסיכוייך לצדק יגברו. עורך הדין יוודא כי כל השיחה מתועדת על גבי טופס עריכת שימוע רשמי ומסודר וכי יתאפשר לך לעיין בו ולחתום עליו. השימוש בטופס עריכת שימוע מסודר מהווה חלק בלתי נפרד מכל תהליך שימוע לעובד לפני פיטורים וחשוב שנעמוד על כך.

רוצה ליהנות מייצוג ברמה הגבוהה ביותר? משרד עו”ד מישאל גאון מספק ייצוג נאמן לעובדים באזור המרכז וישמח לעמוד לרשותך. הניסיון הרב של עו”ד מישאל גאון בניהול עסקים ממגוון מגזרים, מאפשר לו לנהל שיח משכנע ומעמיק עם מעסיקים ולשרת את האינטרסים שלך בצורה הטובה ביותר. לא משנה אם נדרש עבורך ייצוג בשימוע בעבודה, אם נדרשת עבורך עזרה בחישוב פיצויי פיטורין לעובד יומי או אם לא שולם לך שכר מינימום, הניסיון והידע מקצועי רחב היריעה שרכשנו בייצוג תיקים רבים עומד לרשותך. לפרטים נוספים אודות מגוון השירותים, לייעוץ מקיף בתחום דיני עבודה וזכויות עובדיך ולקבלת ייצוג נאמן שמלווה אותך בכל צעד ושעל, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button