מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

איחוד תיקים

איחוד תיקים הוצאה לפועל

איחוד תיקים בהוצאה לפועל על יד איחוד תיקים 3 אחוז ואיך משפיע איחוד תיקים מוגבל באמצעים על ההליך? חששות על השלכות איחוד תיקים יציאה מהארץ ומהו איחוד תיקים ללא הגבלות? איחוד תיקים הוצאה לפועל ועוד בכתבה

איחוד תיקים בהוצאה לפועל על יד איחוד תיקים 3 אחוז

כשהחובות נערמים בזה אחר זה, חשוב שנטפל בבעיה באופן מרוכז. בעזרת הגשת בקשה לאיחוד תיקים, ניתן להימנע מהגבלות, עיקולים והליכי חדלות פירעון ולהתחיל לטפל בחובך בצורה מסודרת. משרד עו”ד מישאל גאון מעמיד לרשותך צוות מקצוענים שילווה אותך כל הדרך אל ההפטר ויסייע לך לפרוע את חובך באופן התואם את מצבך הכלכלי ונסיבותיך האישיות. כדי ללמוד עוד על התהליך שיחלץ אותך מהמשבר, אלו כל היתרונות באיחוד תיקים.

מה לעשות במצב של פשיטת רגל?

איחוד תיקים בהוצאה לפועל
איחוד תיקים הוצאה לפועל

מחיקת חובות – על אף שהדבר לא נעים, דבר אחד ברור. בחובות צריך לטפל ובהקדם האפשרי. תיקי חייבים בהוצל”פ הם במידה רבה מעין “השקעה הפוכה”. בכל יום שבו החוב יושב שם ללא טיפול, הוא הולך ותופח, גורר אחריו הגבלות ומחמיר את מצבנו. אם יש דבר שאנו מזהים במשרדנו שוב ושוב, הוא את נטייתם של חייבים לדחות את הטיפול בחוב שוב ושוב. אין על כך כל פלא, זוהי לא משימה שנעים להתמודד עמה.

על אף כל זאת, זהו בדיוק אחד מן המקרים בחיים בהם אסור לנו לשקוע בבהלה. הניסיון רב השנים של משרדנו בייצוג חייבים יאפשר לך ללמוד על כל האפשרויות בהן ניתן לנקוט כדי להסדיר את החוב ולהתחיל בחיים חדשים. במידה וקיימת האפשרות לאיחוד תיקים, אנו ממליצים בכל לב להיעזר בהליך החשוב הזה כדי להתחיל לעשות סדר בחובותיך.

איחוד תיקים – כל היתרונות

לא סתם בוחרים חייבים רבים ללכת באפיק זה. ישנם כמה יתרונות הבולטים המגיעים עם איחוד תיקים בהוצאה לפועל שעשויים להקל משמעותית על האופן בו ננהל את חובנו.

 הדרך הבטוחה להסדרת החוב

ההליך יאפשר לך לפנות אל בית המשפט בבקשה להסדיר את החוב. במידה ומצבך אינו עולה בקנה אחד עם הקריטריונים של פשיטת רגל, או אם פשוט אין ברצונך להיכנס להליך הקשה, איחוד תיקים ללא הגבלות הוא פתרון מצוין.

טיפול מרוכז בחוב

במסגרת איחוד תיקים הוצאה לפועל, אנו למעשה לוקחים בעיות מרובות ומרכזים אותן אל בעיה אחת שניתן לאמוד את היקפה ולטפל בה באופן מסודר. משמעות דבר היא כי מרגע איחוד התיקים, יהיה באפשרותך לנהל את כל חובותיך מול כל הנושים דרך תיק אחד, מה שמקל משמעותית על התהליך.

יותר אוויר לנשימה

איחוד תיקים מוגבל באמצעים
איחוד תיקים 3 אחוז

כניסה להליך באופן מסודר תאפשר לנו להגיש בקשה לביטול הליכי הוצל”פ ולהסיר את ההגבלות הקשות עמן היה עליך להתמודד עד כה.

אין צורך בפשיטת רגל:

היתרון החשוב ביותר כמובן הוא כי מדובר בתהליך נוח בהרבה מפשיטת הרגל. אין צורך בפיקוח כלכלי צמוד, הגשת דוחות חודשיים ולעתים גם לא יחול עיכוב איחוד תיקים יציאה מהארץ. כמו כן, ניתן להמשיך להחזיק בבעלות על חברות ולהתחיל להבריא את העסק שלך. שמירה על מקור ההכנסה שלך יאפשר לך להחזיר את החוב ביתר קלות.

תהליך אחד – שני אפיקים

ישנם שני אפיקים מרכזיים בהם נוכל להגיש עבורך את הבקשה וכל אחת מהן תתאים למצב רלוונטי אחר:

איחוד תיקים כחייב מוגבל באמצעים

איחוד תיקים מוגבל אמצעים – במידה ויכולת הפירעון שלך נמוכה ביותר ואין באפשרותך לעמוד בצו תשלומים סטנדרטי שהוחל על ידי רשם ההוצאה לפועל, ניתן יהיה להגיש בקשה להכיר בך כחייב מוגבל באמצעים. חייב יוגדר כמוגבל באמצעים במידה וישנו חוב בסכום של עד 20,000 ₪ שאין באפשרותו לפרוע גם בפריסה של תשלומים למשך 24 חודשים, חוב שבין 20,000 ועד 100,000 ₪ תוך 3 שנים או סכום גבוה מזה תוך 4 שנים.

במקרים מסוג זה, נוטים הנושים להבין כי פירעון החוב עשוי לקחת זמן רב מאוד ויבחרו להגיע להסדר. במצב זה, נוכל להתחיל לסלול את הדרך לסיום החוב ולקבלת צו הפטר.

החוק החדש, מבטל אפשרות זו וכעת, במידה ולא ניתן להגיע להסדר ראוי עומדות לפניך שתי אפשרויות בלבד – חדלות פירעון או בקשה לאיחוד תיקים 3%

איחוד תיקים 3%

איחוד תיקים הוצאה לפועל
איחוד תיקים בהוצאה לפועל

איחוד תיקים 3 אחוז ניתן להגיע להסדר עם בית המשפט לאיחוד התיקים והצעה להסדר על ידי הגשת בקשה אשר במעמדה יופקד 3% מסכום החוב באופן מידי ובמזומן כמעין “דמי רצינות” לקיום ההסדר.

ליווי מקצועי צמוד לכל אורך הדרך

עו”ד לחדלות פירעון – אין ספק, חובות אינם משחק ילדים, אך גם לא מדובר בסוף העולם. כיום יותר מאי פעם, החוק הישראלי עומד לצידך ומספק לך דרכים רבות לצאת מהבור ולחזור לחיים נורמליים. משרד עו”ד מישאל גאון ליווה לאורך השנים חייבים רבים וסייע להם לשקם את חייהם. נשמח לסייע גם לך ולמשפחתך לצאת ממעגל החובות אל מעגל של בריאות כלכלית. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת.

איחוד תיקים בהוצאה לפועל | איחוד תיקים 3 אחוז | איחוד תיקים מוגבל באמצעים | איחוד תיקים יציאה מהארץ | איחוד תיקים ללא הגבלות | איחוד תיקים הוצאה לפועל

 

 

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button