מחיקת חובות לבנק הפועלים

מחיקת חובות לבנק הפועלים

איך סוגרים חובות מול הבנקים? יש לנו התמחות מיוחדת של מחיקת חובות לבנק הפועלים, לבנק לאומי ועוד. בשורות הבאות – על הסדר חוב עם בנק הפועלים ועם כל הבנקים בארץ.

מחיקת חובות לבנק הפועלים

בנק הפועלים הוא כיום הבנק הגדול במדינת ישראל, ומבחינת ההיגיון הסטטיסטי כנראה שגם סך החובות לבנק הוא הגדול ביותר מבין שאר הבנקים בישראל. רבים מלקוחות הבנק שנקלעו לחוב מול הבנק עומדים בפני תיק פתוח של הוצאה לפועל מצד בנק הפועלים. ההמלצה הטובה ביותר שאנו יכולים להעניק להם היא לפעול בהקדם למחיקת חובות לבנק הפועלים – כלומר לשלם בהקדם את החוב. לאחר מחיקת חובות לבנק הפועלים תוכלו לתבוע את הבנק – אם אתם חושבים שנעשה לכם עוול. מומלץ לעשות מחיקת חובות לבנק הפועלים באמצעות עורך דין לענייני פשיטת רגל שיוודא שהתיק נסגר לגמרי ויקטין את ההשלכות העלולות להיגרם לחייב.

מחיקת חובות לבנק הפועלים
פנו אלינו למחיקת חובות לבנק הפועלים או כל בנק אחר

מחיקת חובות לבנק לאומי

אם אדם אינו מעונין כרגע או שאינו יכול לשלם את החוב לבנק הפועלים או לבנק לאומי, ישנם דרכים נוספות להתמודד מול הבנק. מה הם האפשרויות העומדות בפני אדם שחייב כסף לבנק לאומי או בנק אחר? בעזרת עורך דין ניתן לפעול להקפאת ועיכוב הליכים גם בלי מחיקת חובות לבנק לאומי. במקביל אפשר להגיע להסדר חובות מול הבנק. עורך דין יבדוק בין היתר אם אופן גביית החוב הייתה כחוק, רק העובדה הזו בלבד יכולה להוביל למחיקת חובות לבנק לאומי או לכל בנק אחר שאינו גובה כחוק. עורך דין גבייה מקצועי יכול להגן, במקרים מסוימים, מהטלת עיקול על הנכסים של החייב. במקרים שלא ניתן להגיע לתוצאה של מחיקת חובות לבנק לאומי עורכי הדין יגיעו להסדר המקסימלי שניתן תוך מתן הגנה משפטית לחייב.

מחיקת חובות לבנק לאומי
פנו אלינו למחיקת חובות לבנק לאומי או כל בנק אחר

הסדר חוב עם בנק הפועלים או כל בנק אחר

אם אתם מעוניינים לגשת להסדר חוב עם בנק הפועלים או כל בנק אחר, גשו בעזרת עורך דין שהוא זמין במשך היום, נגיש וזריז, בעל ניסיון ויחס אישי. הסדר חוב עם בנק הפועלים עושים כאשר לא ניתן לשלם חוב של הלוואה או של משכנתא, זהו צעד מקובל ומוכר על ידי בנק הפועלים. הבנק מוכן להגיע להסדר על החוב כניסיון אחרון לפני שנפתח נגדו תיק הוצאה לפועל. רבים מהחייבים ניגשים למנהלת הסניף לשם הסדר חוב עם בנק הפועלים יחד עם עורך דין מומחה. זה דווקא מוסיף לאמינות ומראה על רצינות החייב לעמוד בהסדר.

הסדר חוב עם בנק הפועלים
פנו אלינו להסדר חוב עם בנק הפועלים או כל בנק אחר

לסיכום, איך סוגרים חובות מול בנק הפועלים ובנק לאומי

אם הבנק פתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל בשל צ’ק חוזר חשבון מוגבל וכדומה עדיפות ראשונה היא לשלם את החוב ובמידה ואין הסכמה לגבי החוב או לגבי גובה החוב – להגיש תביעה נגד הבנק לאחר התשלום. עדיפות שנייה בשאלה איך סוגרים חובות לבנקים היא להגיע להסדר תשלומים – מומלץ בעזרת עורך דין מומחה. במידת הצורך ניתן גם לגשת למנהל/ת הבנק יחד עם עורך הדין על מנת שיגיע להסדר הטוב ביותר מבחינת הלקוח. אם גם זה לא אפשרי, יש לפעול בדחיפות באמצעות עורך הדין לעיכוב הליכים – כדי שהבנק לא יוכל להטיל עיקולים והגבלות על החייב. עורך הדין ידריך אתכם לגבי איך סוגרים חובות מול הפקיד/ה או מנהל/ת הסניף.

איך סוגרים חובות
איך סוגרים חובות

 

עורך דין חדלות פירעון מומלץ במרכז תל אביב מישאל גאון

אודות

למשרד עורכי דין מישאל גאון ייתרון ייחודי בתחום מחיקת החובות הליכי חדלות פירעון-פשיטת רגל והוצאה לפועל. מעבר לכך מייסד המשרד עו”ד מישאל גאון ניהל מספר חברות ועסקים והינו בעל ניסיון רב במגזר העסקי. העבודה  מול הבנקים וגופים ציבוריים וגופים גדולים אחרים מוכרת למשרדנו בכל ערי אזור המרכז ככלל ובראשון לציון בפרט, ואנו מבינים ומכירים את דרכי התנהלותם  ועל האפשרויות העומדות מולם. מדובר על צוות עו”ד לפשיטת רגל שמבין ובקיא בעדיפויות , בגישה, ובדרישות של הגורמים השונים וביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי וזה מאפשר לו לתת שירות טוב יותר ולייצר ערך עצום במחיקת חובות עבורכם לקוחותינו.

צור קשר

מאמרים

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

לשיחה מהירה

הכנס טלפון ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך