'חדלות פירעון' מרגיש כמו סוף הדרך, אבל אפשר לצאת מזה!

למשרדנו מאות סיפורי הצלחה מוכחים, בייצוג מקרים של חדלות פירעון, פשיטות רגל, עיקולים, הוצאה לפועל ומחיקת חובות.

חדלות פירעון

במקום לאבד את העשתונות, קח נשימה ותעביר למומחים את ההגה...

הגעת לקריסה כלכלית? העסק מיצה את כל הרזרבות? החברה על סף פשיטת רגל? כאשר הוצאותיך גדולות משמעותית מהכנסותיך, מיצית את כל ההלוואות האפשריות, נותרת חנוק, ללא שום יכולת החזר או מימון וכל ניסיונותיך להגיע להסדר פשרה ומימון מול הנושים נכשלו, אין מנוס בדרך כלל מלהכריז על חדלות פירעון.

מניסיוננו, אנשים, עסקים וחברות שנקלעים למצבים כאלה, מאבדים את העשתונות עוד הרבה לפני שכל האפשרויות מוצו ולמעשה מאבדים במו ידיהם את הסיכוי להגיע לפשרה ולהסדרים מתקבלים על הדעת, כשהמשמעות היא: החמרת הקושי הפיננסי וכניסה למערבולת אימתנית שרק הולכת וגוברת ולא פחות מזה – ערעור נפשי העלול להסתיים חלילה במקרי קיצון.

מרכיב קריטי בהצלחה- קבלת ייעוץ וסיוע מקצועיים כמה שיותר מוקדם!

אכן אתה במצב לא פשוט בכלל, אבל אין סיבה להתייאש ולהרים ידיים. מצד שני, גם להיות שאנן, לנסות לדחות את הקץ או להערים על המערכת עשוי רק להחמיר ולסבך את מצבך. זאת ועוד, גם אם התחלת בהליך חדלות פירעון, תידרש כל הזמן להוכיח שאינך מנסה להתחמק מתשלומים וכי אתה פועל בכנות ובשקיפות על מנת להחזיר את המקסימום האפשרי. רק עורך דין מומחה ומנוסה בתחום החדלות, יסייע לך לצלוח את ההליכים המשפטיים בערכאה המתאימה וילווה אותך בצמידות לאורך כל התהליך, החל במו”מ מול הנושים ליצירת הסדר תשלומים מתחשב ועד לקבלת ההפטר הנדרש

“מישאל, מוכרח לראות את זה בעיניים”

חדלות פירעון
עורך דין חדלות פירעון מישאל גאון

יציאה מחדלות פירעון ושיקום כלכלי
ככה תעשה את זה כמו גדול!

שלב 1 – שלב הגשת הבקשה

כצעד ראשון לצורך קבלת צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון, נגיש בקשה באופן מקצועי לממונה לחדלות הפירעון ונמשיך לעקוב אחריה עד לקבלת אישור מטעם בית המשפט לפתיחת ההליך ומתן צו לפתיחת הליכים – צו המצהיר באופן רשמי על כניסתך להליך חדלות הפירעון. ברכותיי! מרגע זה ואילך כל ההליכים נגדך יוקפאו ותיכנס לתקופה בה יקבע לך תשלום חודשי זמני. במקביל לכניסתך להליך, רישיון הנהיגה יוחזר לך, כל העיקולים וההגבלות יבוטלו וביניהם עיקול המשכורת, עיקול חשבון הבנק ועוד. זאת ועוד נדאג לכך שתוכל לפתוח חשבון בנק, לקבל כרטיס מגנטי מסוג "דביט", לבצע הוראות קבע בחשבון כמו גם העברות מהחשבון. אפשר לנשום לרווחה כי יש אור בקצה המנהרה!

שלב 2 – תקופת הביניים

בתקופה זו שתימשך כשנה, יהא עליך לעמוד בהתחייבויות החודשיות ובמגבלות שהוטלו עליך וכמובן לשתף פעולה עם כלל הגורמים בהליך. בשלב זה תידרש להכין דוחות דו חודשיים ולהגישם לנאמן שנקבע כנציג מטעם הממונה. כחלק מההליך תוזמן לסדרת חקירות מטעם הנאמן ותידרש לעמוד בתשלומים ובסנקציות שהוטלו עליך. אל דאגה! משרדנו יכין אותך היטב לחקירות ואף ילווה אותך במהלכן, כמו גם ידאג לעמידה שלך בתשלומים ובסנקציות עד לקבלת הצו לשיקום כלכלי. נכון, זה לא הכי נעים, אבל נעבור את זה יחד!

שלב 3- הגשת בקשות במהלך ההליך

במהלך התקופה יתכן ותזדקק לאישורים שונים המותאמים לצרכיך הייחודיים. למשרדנו ניסיון רב בכל מגוון האישורים, כך שנדאג להם עבורך. ביניהם: בקשה לאישור ניהול עסק, בקשה לעיכוב יציאה מן הארץ, בקשה להפחתת צו תשלומים במידה וצו התשלומים אינו תואם להכנסות וההוצאות שלך, בקשה לקצבת מזונות במידה והסכום גבוה מיכולותיך, בקשה לניהול הליך משפטי במידה והנך זכאי לכספים המגיעים לך ועוד..

שלב 4 - שלב השיקום הכלכלי

בהינתן הצו לשיקום כלכלי, לאחר הדיון בבית המשפט - במהלכו כמובן נייצג אותך נאמנה על הצד הטוב ביותר, תימשך תקופת השיקום בדרך כלל כשלוש שנים, במהלכן תרכז את מלוא מאמציך בפירעון ההתחייבויות והסדרי התשלומים שנקבעו עבורך. משרדנו ימשיך ללוות, לייעץ ולייצג אותך, כמו גם לוודא שהנך עומד בהתחייבויות שלקחת. עם סיום תקופה זו תהיה זכאי להפטר מלא מחובותיך ותוכל להתחיל פרק חדש ונקי בחייך. זה אולי נראה רחוק, אבל מניסיון גם זה יגיע!

"החזרת לי את חיי במתנה!"

מישאל היקר וכל הצוות, בזמנים השחורים שעברנו, לא האמנתי שאי פעם אזכה לצאת מזה. אתה, ברגישותך האנושית הנדירה ובמקצועיות שלא הייתה מביישת לוחם סיירת מובחר, פשוט החזרת לי את חיי במתנה! אני מודה להשגחה העליונה שקישרה בינינו!"
חדלות פירעון
שי. כ.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)
5/5

מאמרים שכדאי לקרא

חדלות פירעון

עורך דין חדלות פירעון לעסקים קטנים

עורך דין חדלות פירעון לעסקים קטנים זה בדיוק מה שאתם צריכים כרגע. במידת הצורך נשקול פתיחת הליך פשיטת רגל לעסקים בחובות, יש לנו ניסיון רב בפשיטת רגל לעסקים, יש לנו גם ניסיון בהסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות. בסוף המאמר תקראו מה כולל שיקום כלכלי לבעלי עסקים?

קרא עוד »
חדלות פירעון

חוק חדלות פירעון

מה מטרת חוק חדלות פירעון 2019, מה אנחנו עושים ואיך אנו עושים זאת, מה יקרה אם תתנהלו ללא עורך דין לענייני פשיטת רגל המתמחה גם בתיקי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, האם לפי תקנות חדלות פירעון ניתן לעזור בכל מצב, ומה הייחודיות שלנו. על כל אלו ועוד בשורות הבאות:

קרא עוד »
עורך דין פשיטת רגל

ביטול הגבלה בבנק ישראל

ביטול הגבלה בבנק ישראל הוא הליך שיש להקפיד להתנהל בו באופן יסודי. למרות המורכבות ישנה אפשרות להגיע אל ביטול הגבלת בנק ישראל במידה ויש ותחת נסיבות מסוימות. ביטול הגבלה בנק ישראל, כיצד זה נעשה ומה חשוב לדעת?

קרא עוד »
חדלות פירעון

הגשת תביעת חוב בטופס המקוון

כמשרד עורך דין המתמחה בחדלות פירעון, אנו שומעים לאחרונה הרבה את השאלה: “צ’ק חוזר מה עושים?” הבעיה היא לא רק צ’קים אלא בכלל מוסר התשלומים הרפוי, מה שיכול לגרור אתכם – כבעלי עסקים למצב של חובות לבנקים ולהיסחפות כלכלית שלא יוצאים ממנה מהר.

קרא עוד »
נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button