מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

שיקום כלכלי לחברות

שיקום כלכלי לחברות

שיקום כלכלי לחברות זה בדם שלנו. במאמר הבא תקראו על איחוד תיקים ושיקום כלכלי לחברות בחובות האם הן פעולות מומלצות? מתי כדאי לעבוד על מחיקת חובות לחברות בחובות? שיקום כלכלי לחברה היא לא מילה גסה.

גם אם ניסיתם הכול, שיקום כלכלי לחברות זה אפשרי

בתקופת הקורונה חברות רבות נקלעו לקשיים, מצד אחד הפתגם אומר: צרת רבים נחמת שוטים, אך מצד שני זה מתקבל כרגע יותר בהבנה אצל הבנקים ויש גם יותר עזרה ממשלתית ופתיחות של הגופים הפיננסיים לסייע לחברות להיחלץ ממצבם. עורך דין הוצאה לפועל לעסק בחובות המנוסה בתחום הוא הכתובת למידע בנושא זה הוא יודע את החוקים וגם את כל העדכונים החדשים בחוק. אחת הדרכים לסייע לחברות בחובות להיחלץ ממצבם הוא באמצעות תהליך שיקום כלכלי לחברות, במסגרת התהליך החברה ממשיכה לתפקד ולפעול, ובמקביל מנהל עורך הדין משא ומתן עם הנושים להסדרי תשלומים מוסכמים. שיקום כלכלי לחברות הוא ערך ואינטרס עליון של המדינה, כל חברה שסגירתה נמנעת זה אומר פחות מובטלים במשק, פחות עובדים מפוטרים.

שיקום כלכלי לחברות
שיקום כלכלי לחברות – הכול יכול לקרות

איך עושים בקלות איחוד תיקים לחברות בחובות

איחוד תיקים לחברות בחובות זה גם סוג של שיקום כלכלי לחברות. קשיים כלכליים לחברה בחובות כגון חברה שפתוחים נגדה מספר תיקים בהוצאה לפועל יכולה להגיש בקשה לאיחוד תיקים לחברות בחובות, כך היא תצטרך לשלם פחות. לפי תקרת סכום שתיקבע על ידי רשם לשכת ההוצאה לפועל. איחוד תיקים לחברות בחובות הוא לפעמים עדיף על פני צעד של הכרזה על פשיטת רגל, אך לפעמים המצב הפוך, לכן תמיד יש להתייעץ עם עורך דין לענייני פשיטת רגל שהוא גם מומחה בתחום זה.

איחוד תיקים לחברות בחובות
איחוד תיקים לחברות בחובות

מחיקת חובות לחברות בחובות

מחיקת חובות לחברות בחובות היא פעולה נוספת המיועדת להקל על חברות שכשלו ולא החזיקו מעמד, המתאפשרת לאחר שהתיק היה בהוצאה לפועל כמה שנים והתשלומים התנהלו כסדרם, יכול בעל החברה לבקש הפטר מחובות, בקשת הפטר מתאפשרת גם עם נעשה איחוד תיקים לעוסק מורשה. כשמתבצעת מחיקת חובות לחברות בחובות מסירים גם את שאר המגבלות על החייב. מחיקת חובות לחברות בחובות זה עסק לבעלי מקצוע בלבד, רק עורך דין מקצועי יודע במה להתמקד ואיך להגיש את בקשת מחיקת החובות. מלבד זאת יצוין כי חובות של מזונות ומשכנתא אינם יכולים לקבל הפטר אלא במקרים חריגים בלבד של מצבים בריאותיים או אובדן כושר עבודה.

מחיקת חובות לחברות בחובות
מחיקת חובות לחברות בחובות

שיקום כלכלי לחברות בחובות

משרדנו הוא בעל ניסיון רב בתחום של שיקום כלכלי לחברות בחובות ובכל תחומי ההוצאה לפועל. אנו מעניקים לכל לקוח שירות אישי ואנושי, אנו מטפלים בכל לקוח במהירות וביעילות, כל לקוח מרגיש אצלנו כלקוח יחיד. השירות שלנו והתוצאות של תיקי שיקום כלכלי לחברות בחובות שניהלנו עוברות מפה לאוזן, מה שמביא לנו לקוחות חוזרים וחדשים רבים. בין לקוחותינו נמנים חברות קטנות וגדולות חלקם נכנסו אלינו במצב של צורך דחוף לשיקום כלכלי לחברות בחובות, אנו הצלנו אותם מפירוק החברה. חברות הפונות אלינו הן מכל תחומי המשק, הן היצרני והן חברות בתחום השיווק והייבוא ועוד, אנו שמחים לעזור לכל פונה ורואים בכך שליחות.

שיקום כלכלי לחברות בחובות
גם אחרי משבר שיקום כלכלי לחברות בחובות זה אפשרי. דברו אתנו

שיקום כלכלי לחברה

אנו מאמינים שתהליך שיקום כלכלי לחברה הוא הכלי היעיל ביותר והחכם ביותר ברוב המקרים של קשיים כלכליים ופשיטות רגל, או רגע אחד לפני… בדרך כלל שיקום כלכלי לחברה שאדם טיפח לאורך שנים הוא הדרך הטובה ביותר גם כדי להגדיל את הסיכוי של הנושים לראות את הכסף שלהם, וגם כצעד סוציאלי לבעל החברה, שימשיך לעבוד במה שהוא טוב והתמחה בכך, והיעילות שלו  במקצוע זה הגבוהה ביותר. אנו מדברים בעיקר על בעלי חברה ותיקים שנקלעו למצב כלכלי קשה, אך גם אנשים צעירים יותר עלולים להגיע למצבים קשים ולמעגל של אבטלה ופגיעה בבריאות בקיצור, שיקום כלכלי לחברה זה הצעד הטוב ביותר שאנו נמליץ לחברה בקשיים כצעד ראשון.

שיקום כלכלי לחברה
פנו אלינו, נסביר לכם את כל התהליך

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button