מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

ייצוג חייבים בפשיטת רגל

שכר טרחה חדלות פירעון

ייצוג חייבים בפשיטת רגל הוא חובה למי שמעוניין להגיע להפטר חובות. במצב זה עולות שאלות רבות מי עושה איתור חייבים בפשיטת רגל ומהו שכר טרחה חדלות פירעון. חשוב לברר את כל המידע הנדרש על מנת להגיע אל התוצאות הטובות ביותר עבורך

ייצוג חייבים בפשיטת רגל – ייצוג חייבים בפש”ר

ייצוג חייבים בפשיטת רגל
שכר טרחה חדלות פירעון

החוק הישראלי מספק בידי חייבים כלים רבים מאי פעם להתמודד עם חובות ולנהל הליכי חדלות פירעון באופן מיטיב ומשקם. משרד עו”ד מישאל גאון מתמחה בייצוג חייבים בפשיטת רגל ויוכל לספק לך ייעוץ מקיף, לייעד עבורך את הפתרונות המתאימים ביותר למצבך וללוות אותך לאורך כל הדרך עד להסדרת כל חובותיך והבראה מלאה של מצבך הכלכלי.

ככל שהשנים חולפות, כך התרבות בה אנו חיים מטילה עלינו לחצים גדולים יותר להיכנס להתחייבויות כלכליות רבות. מגמת הצרכנות הגוברת בשילוב עם רצוננו לספק למשפחתנו את ההזדמנויות הטובות ביותר, עשוי לגרום לנו להיכנס לחובות לא קטנים. מימון לימודים אקדמיים, רכישת נכס למגורים והוצאות רבות אחרות שנועדו לשפר את איכות ורמת חיי משפחתך, ידרשו ברוב המקרים הלוואה רחבת היקף ממוסדות פיננסיים. במהלך מסע חיינו, קשה לצפות תמיד את כל התהפוכות שיפגשו אותנו בדרך. לעתים אפילו תקופה קצרה של קשיים כלכליים, עלולה להתחיל כדור שלג שיהיה קשה מאוד לעצור ויסתיים בחדלות פירעון.

ריביות נצברות

ייצוג חייבים בפשיטת רגל עם עורך דין פשיטת רגל מקצועי, יענה על כל שאלותיך וינהג בשקיפות מלאה. הידעת? ב-7 השנים הראשונות של תשלום החזרי המשכנתא שלך, יוחזר לרוב רק סכום הריבית. כמעט עשור מחיינו ועדיין לא נחזיר אגורה אחת מסכום הקרן. משמעות הדבר היא שאי יכולת תשלום החזרים בשנים הראשונות להלוואת המשכנתא שלך, עשוי לגרום לצבירת ריבית דריבית. סכומים אלו עשויים לתפוח מאוד מהר ואם לא יעמדו לרשותנו עתודות לכיסוי החוב במהירות, אנו עשויים למצוא את עצמנו בצרה צרורה.

הלוואות לטווח קצר

בדיקת חייבים בפשיטת רגל
איתור חייבים בפשיטת רגל

מוסדות חוץ בנקאיים מציעים כיום הלוואות בסכומים גבוהים מאוד לתקופה קצרה. הלוואות אלו, המכונות הלוואות גישור או “גרייס”, יכולות לספק אוויר חיוני מאוד לנשימה במידה וצפויה לך הכנסה משמעותית בזמן הקרוב, אך במידה ובסופו של דבר לא יהיה בידינו להשיב את ההלוואה, החובות ייצברו עוד ועוד ויגרמו לקריסה כלכלית.

השקעות בסיכון גבוה

אפיקי השקעה המציעים רווחים גבוהים עשויים לגרום להפסדים כבדים שיהיה קשה מאוד לכסות.

במקרים אלו ורבים אחרים, ייתכן והמוצא היחיד שיעמוד לרשותך יהיה הכרזה על הליכי חדלות פירעון. אם עצם הביטוי מעורר בך צמרמורת, חשוב לדעת כי כיום קיימים כלים מגוונים וגמישים יותר מאי פעם להיפרע מחובותיך ולסיים הליכי חדלות פירעון עם יכולות לחזור לשגרה. משרד עו”ד מישאל גאון עוסק כבר שנים רבות בייצוג חייבים בפשיטת רגל ויסייע לך לאורך כל התהליך.

ייצוג חייבים בפשיטת רגל לחובות עד 150,000 ₪

שכר טרחה חדלות פירעון
ייצוג חייבים בפשיטת רגל

שכר טרחה חדלות פירעון עם עורך דין חדלות פירעון בעל וותק יכולה להיות גבוהה מכאשר מדובר על שכר טרחה חדלות פירעון עם עו”ד צעיר בעל ניסיון מועט. ישנם עורכי דין הלוקחים אחוזים מסוימים, כאלה המחייבים לפי סכום כולל בהתאם לתיק האישי שלך. על מנת לקבל הערכה ניתן לפנות אל ייעוץ הכולל בדיקת חייבים בפשיטת רגל ובכך לקבל תמונת מצב מדויקת.

כדי להקל באופן משמעותי על חייבים ונושים כאחד, בוצעה בשנת 2019 רפורמה פורצת דרך בהליכי חדלות פירעון. כעת, מאפשר החוק לחדלות פירעון ושיקום כלכלי התשע”ח-2018 תהליך מהיר ויעיל יותר לחייבים בסכומים של עד 150,000 ₪. לאחר תשלום אגרה על סך 1,600 ₪ והגשת בקשה לצו, אין עוד צורך לעבור כלל דרך בית המשפט. רשם הוצאה לפועל רשאי להחליט בעניינך ולהסדיר את כל חובותיך עד להפטר מחוץ לכותלי בית המשפט. כך, הנושים מקבלים חלק מהחוב ולך יש הזדמנות להשיב את השליטה על חייך לאחר 18 חודשים. ההיכרות המעמיקה שלנו עם הרשויות הרלוונטיות והידע המקצועי הרב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו להבטיח כי התהליך יעבור בצורה החלקה ביותר ככל האפשר ולבחון את סיכויי הצלחתך מבעוד מועד.

ייצוג חייבים בפש”ר לחובות מעל 150,000 ₪

כשהחובות עולים על הסכום המוגדר בחוק החדש, חדלות פירעון נעשית מורכבת יותר, אך עדיין מספקת אפשרויות רבות לפתרון מיטיב. גם כאן, ניתן להגיש בקשה להפטר, אך עם מספר הסתייגויות משמעותיות.

  • ראשית, הסמכות למתן ההפטר תהיה בידו של בית המשפט ולא של הרשם.
  • שנית, בית המשפט יהיה רשאי לבטל את ההפטר בכל עת עקב שינויים במצבו של החייב, במידה ולא עמד בתנאי הצו או אם לא התנהל בתום לב.
  • בנוסף, הליכי חדלות פירעון בסכומים כאלו עשויים להסתיים בהפטר רק לאחר תקופה ארוכה יותר, לרוב עד 4 שנים.

מאחר ומדובר בהליך מורכב יותר, בו ישנו פוטנציאל רב כי דברים ישתבשו, חשיבות הייצוג המקצועי היא אף גדולה יותר. ליווי של משרד עו”ד מישאל גאון מביא עמו שני יתרונות עיקריים להליכי פש”ר.

  • ראשית, יש לך ליווי מגובה בידע מקצועי אדיר. במשך השנים הרבות בהן פועל משרדנו, ייצגנו מקרים מורכבים ביותר של חייבים מול בית המשפט, רשות האכיפה והגבייה והנושים. הניסיון הנרחב הזה, מאפשר לנו לייעד פתרונות יצירתיים לכל תרחיש בו ניתקל ולסייע לך לקבל את הפתרון הטוב ביותר שניתן להשיג במצבך.
  • המערכות האמונות על תהליכי חדלות פירעון הן מורכבות מאוד וקשה לאדם מן היישוב להבין כיצד להתנהל בהן. זוהי הסיבה שחייבים רבים מוצאים את עצמם מתנהלים בתוך המערכת למשך תקופות ארוכות מאוד מבלי לראות את הסוף. היד המכוונת שלנו תעשה לך סדר בבלגן ותתווה עבור מסלול ברור עד לסיום ההליכים.
  • אנו מבינים עד כמה מדובר בתקופה קשה בחייך. כדי לעזור לך להתגבר עליה, אנו משמשים לך כאוזן קשבת וכתף איתנה. הצוות שלנו מספק שירותים משפטיים בסבלנות, בקשב רב ובזמינות שלא תמיד ניתן למצוא במשרדים אחרים.

הדרישות מהחייב בהליך חדלות פירעון

כחלק מליווי משרדנו ננחה אותך כיצד למלא את הדוחות הדו חודשיים הנדרשים לאורך כל התהליך. בדוחות, נציין את כל ההכנסות וההוצאות השוטפות שלנו בליווי סימוכין ונמסור לידי המנהל המיוחד בנוסף לתשלומים החודשיים.

אנחנו זמינים לך תמיד

כדי לצאת ממשבר החובות בהקדם האפשרי ולפתוח בהליכים שיאפשרו לך לחזור לחיים נורמליים, מחיקת חובות, וחיי יום יום תקינים,אנו כאן בשבילך. צוות המשרד המקצועי שלנו ילווה אותך לאורך כל הדרך עד לפתרון המיוחל. לקבלת ייעוץ ראשוני ותיאום פגישה, אנחנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

ייצוג חייבים בפשיטת רגל  | שכר טרחה חדלות פירעון | איתור חייבים בפשיטת רגל | בדיקת חייבים בפשיטת רגל 

 

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button