עורך דין לענייני משפחה

עורך דין משפחה

עורך דין לענייני משפחה

מתי נזדקק לעורך דין לענייני משפחה?

החיים מלאים בשינויים ותהפוכות. גם במרחב המיידי והאישי ביותר שלנו – המשפחה – אנו עשויים להיקלע למשברים מורכבים. כדי לעבור את התקופה הקשה על הצד הטוב ביותר, נדרש עורך דין מנוסה ומיומן בעל הכשרה בדיני משפחה. שירותיו המשפטיים של משרד עורכי דין בתחום דיני משפחה מתפרש על פני היבטים רבים של ייצוג בבית המשפט ומחוצה לו. מהסכמי ממון, משמורת ילדים ומזונות אישה ועד לגישור במקרי סכסוך בין בני משפחה – משימתו של עורך דין לענייני משפחה היא רחבת היקף ובעלת חשיבות לאין ערוך.

תחום עיסוקו של עורך דין המתמחה בדיני משפחה מזוהה אצל רובנו לתחום הגירושין. המציאות, אמנם, היא מורכבת בהרבה. דיני משפחה מהווים תחום רחב ביותר בישראל הדורש סיוע של עורך דין מנוסה ומקצועי בעל הכשרה נרחבת. משרד עורכי דין מישאל גאון פועל שנים רבות בזירה המשפטית ומציב את האדם וכבודו בלב התהליך. הניסיון רב השנים, הידע המשפטי הנרחב והגישה ההומניסטית של המשרד הוותיק, היוו במשולב את הלפיד שהנחה את פעילות המשרד בתחומי התמחות משפטיים רבים ומגוונים בהם עסק. יתרונות אלו מקבלים ערך מוסף כאשר אנו עוסקים בתחום רגיש כמו דיני משפחה. אלו כמה מהשירותים המרכזיים אשר אנו עשויים להזדקק להם במהלך חיינו הניתנים על ידי עורך דין גירושין ומומחים לדיני משפחה.

עורך דין חדלות פירעון מומלץ במרכז תל אביב מישאל גאון

אודות

למשרד עורכי דין מישאל גאון ייתרון ייחודי בתחום מחיקת החובות הליכי חדלות פירעון-פשיטת רגל והוצאה לפועל. מעבר לכך מייסד המשרד עו”ד מישאל גאון ניהל מספר חברות ועסקים והינו בעל ניסיון רב במגזר העסקי. העבודה  מול הבנקים וגופים ציבוריים וגופים גדולים אחרים מוכרת למשרדנו בכל ערי אזור המרכז ככלל ובראשון לציון בפרט, ואנו מבינים ומכירים את דרכי התנהלותם  ועל האפשרויות העומדות מולם. מדובר על צוות עו”ד לפשיטת רגל שמבין ובקיא בעדיפויות , בגישה, ובדרישות של הגורמים השונים וביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי וזה מאפשר לו לתת שירות טוב יותר ולייצר ערך עצום במחיקת חובות עבורכם לקוחותינו.

צור קשר

מאמרים

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

לשיחה מהירה

הכנס טלפון ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך