מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

חדלות פירעון 2020

חדלות פירעון קורונה

חדלות פירעון 2020 איך מתמודדים? האם יש קשר בין חדלות פירעון קורונה והשפעות הכלכלה. אל פונים על מנת לקבל ייעוץ? סביבת חדלות פירעון והשפעותיה ולמה חשוב לשים לב. חדלות פירעון טלפון מידע והכוונה

ייצוג משפטי נאמן בסביבת חדלות פירעון

חדלות פירעון 2020
חדלות פירעון קורונה

חדלות פירעון עורכי דין מסבירים – חברות רבות נקלעות לקשיים כלכליים ומנווטות את דרכן בסביבת חדלות פירעון. כדי לקבל סיוע נאמן בהליכי חדלות פירעון טלפון אחד למשרד עו”ד מישאל גאון הוא כל מה שנדרש.

אנשי מקצוע רבים בתחום יסכימו כי כשזה מגיע לתיקי חייבים ולהליכי חדלות פירעון 2020 היא שנה מורכבת במיוחד. החקיקה החדשה להסדרת הליכי חדלות פירעון קורונה המשבשת את פעילות מוסדות המדינה והקשיים הכלכליים שמגיעים עמה, הופכים את עבודתנו למאתגרת מאי פעם. משרד עו”ד חדלות פירעון מישאל גאון עומד לרשותך וילווה את חברתך לקראת הבראת החברה והסדר מול נושיך, גם בימים המורכבים האלה.

בכל הקשור לחדלות פירעון 2020 מבשרת שינויים בכל ההיבטים

אז מה  מביאה איתה שנת 2020 וכיצד נעמוד באתגרים הללו? אנו מגייסים בימים אלו את כל הניסיון, ההכשרה והידע המקצועי אותו רכשנו לאורך השנים ומהווים יחד את הנכס היקר ביותר של משרדנו ומיישמים אותם באופן יצירתי ויעיל כדי לתת לך את הייצוג הטוב ביותר, גם בימים המורכבים האלה.

עבור חברות המצויות בסביבת חדלות פירעון 2020 היא שנה קריטית

עסקים רבים ספגו מכה הגונה ממשבר הקורונה והגיעו אל חדלות פירעון. הירידה הדרסטית בפעילות העסקית הרעידה את אמות הסיפין של המשק הישראלי והקשיים הכלכליים לא איחרו לבוא. כדי לצאת מהמשבר על הצד הטוב ביותר, נדרשים אנשי מקצוע מיומנים שיוכלו ללוות אותך אל הסדר מיטיב שיאפשר שיקום כלכלי.

החקיקה מאפשרת יותר מאי פעם

סביבת חדלות פירעון
חדלות פירעון טלפון

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי התשע”ח-2018 שנכנס לתוקפו בשנה שעברה מספק בידיך כלים שבעבר לא היו זמינים. כעת, ניתן לקבל ליווי ותוכנית סדורה להבראת חברתך ולהגיע עם נושיך להסדר שניתן היה לעמוד בו. כך, גם בימי קורונה, יש מוצא מהמשבר.

גם בהליכי חדלות פירעון קורונה טורפת את הקלפים – אך החוק לצידך

כדי לאפשר לך לשקם את מצב חברתך ולגייס פתרונות חדשים ומקוריים ליציאה מהמשבר, קידם משרד המשפטים הוראת שעה ייחודית למשבר הקורונה. המשרד זיהה כי בין הגורמים לעלייה בבקשות להכרזה על חדלות פירעון קורונה היא אחת מהדומיננטיות וחלה הצפה אדירה. לכן, על מנת להקל על העומס ולאפשר הליכים הוגנים ויעילים יותר וכדי לספק לחברות שהות למצוא פתרון, התקבלה החלטה זו.

המשרד בונה בימים אלו מסלול ייעודי עבור חברות שספגו הפסדים עקב המשבר. המסלול יופעל למשך שנה ויוכוון לקראת ניסיון להגיע להסדרי נושים שיאפשרו לחברתך לפתוח בדף חדש ולצעוד לקראת הבראה כלכלית. לאחר שהוראת השעה תעבור את הליך החקיקה באופן רשמי בכנסת, יוארך משך הזמן הנדרש לאישור בקשת נושים להכרזה על חברה כחדלת פירעון מחודש לתקופה של שלושה חודשים. השהות הזו תאפשר לנו לייצג אותך במסגרת המסלול החדש ולהגיע להסדרים מיטיבים יותר.

סיוע לחברות בסביבת חדלות פירעון

חדלות פירעון קורונה
חדלות פירעון 2020

במשך שנים רבות, ליווינו אינספור חברות בנתיב הבטוח להסדרת חובותיהם. אנו מאמינים כי מאחר וחברה המצליחה לשקם את מצבה משפרת גם את כושר הפירעון שלה, לנושים יש אינטרס ברור לסייע לה להשתקם. השמדת ערך ומימוש נכסים יביאו בסופו של דבר לקריסתה של החברה, לפגיעה במשק הישראלי ולחדלות פירעון שתעמיד את הנושים בפני שוקת שבורה. לכן, בכל הקשור להבראת חברות ומניעת חדלות פירעון 2020 עשויה להיות השנה של החברה שלך.

לפרטים נוספים על הליך חדלות פירעון טלפון משרדנו תמיד זמין

לפעמים, כדי להתחיל בדרך חדשה, צריך רק למצוא את האדם הנכון. כדי לראות את האור שבקצה המנהרה במסגרת הליך חדלות פירעון טלפון לעו”ד מנוסה ומיומן הוא הצעד הראשון שלך במסלול לדרך מיטיבה ומקמת יותר לנהל את חובך. משרדנו ממתין לפנייתך וישמח לספק לך שירות מקצועי, אוזן קשבת וזמינות גבוהה. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר את פרטיך באתר.

חדלות פירעון 2020 | חדלות פירעון קורונה  | חדלות פירעון טלפון | סביבת חדלות פירעון

 

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button