הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה

הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה

הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה זה הסדר די מורכב אך בעזרת עו”ד חדלות פירעון מקצועי ניתן לעבור את זה. מה הניגודים שעורך הדין צריך לקחת בחשבון בעת הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים ועוד הרבה מידע על הסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות וכן לגבי שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל במאמר שלפניכם

הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה – האם זה דבר של מה בכך?

ברוכים הבאים לרשות האכיפה והגבייה. אם נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל אתם ודאי יודעים על מה אנחנו מדברים… ההוצאה לפועל הוא הגוף בישראל העוסק בגביית חובות של אזרחים, בגביית חובות למדינה לעומת זאת עוסק המרכז לגביית קנסות. למעט במקרה שהמדינה תובעת פיצוי מהאזרח בהליך פלילי. ההוצאה לפועל כאמור עוסקת רק בגביית קנסות של אזרחים, בין היתר באמצעות מתן אפשרות להסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות או לאנשים פרטיים. זה נשמע פשוט אבל זה לא, אנו נתמקד כרגע בעריכת הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים, הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה ולבסוף ניגע מעט בסוגיית שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה
הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה

קרא/י גם: הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה.

מה הניגודים בעריכת הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים

ההוצאה לפועל מתמודד למעשה מול שני כוחות מנוגדים. מצד אחד באמצעות הוצאה לפועל ניתן לגבות חובות או להגיע להסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות. מה שמהווה אינטרס ציבורי ממעלה ראשונה, זה מגביר את אמון הציבור בשלטון ומאפשר למעשה לנושה לקבל את הכסף המגיע לו בדין (או את חלקו). מנגד עומד החייב שמקבל הגנה מצד שלטון החוק ששומר עליו מהפיכתו לחסר כול, זוהי הגנה בסיסית על כבוד האדם של אותו חייב, שלעתים אין לו כסף אף עבור שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים
הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים

קרא/י גם: מחיקת חובות לבעלי עסקים.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות – היכן זה צריך להיות?

ובכדי שכל אחד אכן יוכל להגן על האינטרסים שלו כראוי כדאי להכיר את המערכת, עוד לפני שפונים לעורך דין. כך גם תוכלו לכוון את עורך הדין או לפחות להבין אותו עד תומו ולנהוג על פיו. ההוצאה לפועל היא תחת סמכותו של שר המשפטים, שממנה מנהל לרשות האכיפה והגבייה. תחת סמכותו של מנהל רשות האכיפה והגבייה ישנם שלושה גופים. 1. המרכז לגביית קנסות. 2. מטה הכולל לשכה משפטית, חטיבה מקצועית ועוד. 3. יחידות ההוצאה לפועל המחולקות ל-4 מחוזות: חיפה והצפון, ירושלים והדרום, מרכז ותל אביב. בכל אחד מהמחוזות ישנם 5-7 סניפים (מלבד תל אביב שבו יש סניף אחד).

כאשר מבצעים הסדר חובות בהוצאה לפועל לעסקים בדרך כלל צריכים לפנות לאותו מחוז שהתיק מתנהל, אולם כאשר הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה לא תמיד חייבים לעשות זאת באותו מחוז.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות
הסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות

קרא/י גם: עורך דין לענייני חובות.

שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל

מהם סוגי התביעות שתוכלו לפתוח נגדם תיק בהוצאה לפועל? התיקים שניתן לגבות עליהם שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל הם פסקי דין מזונות, סירובים או פיגורים במשכנתא, פסק דין כספי לטובת מישהו, החזרות צ’קים ותביעות על סכום קצוב. את כל הנ”ל ניתן לגבות או להגיע להסדר חובות בהוצאה לפועל לבעלי עסקים בחובות כי הם מתנהלים בעצם בהוצאה לפועל. הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברה או עסק בחובות מהוות פתרון נפוץ למניעת הסתבכות התיק למשך שנים וגם כעת הן חוסכות כסף רב. מצד שני, יש דברים שלא ניתן לגבות אותם וגם לא להגיע להסדר חובות לגביהם בהוצאה לפועל.

אנו מדברים על חובות של משרדי ממשלה ובכלל כל גוף ממשלתי אינו יכול לפתוח תיק בהוצאה לפועל. אתם מוזמנים להתייעץ עמו בכל שאלה לגבי ההוצאה לפועל.

שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל
שכר טרחה פתיחת תיק הוצאה לפועל
עורך דין חדלות פירעון מומלץ במרכז תל אביב מישאל גאון

אודות

למשרד עורכי דין מישאל גאון ייתרון ייחודי בתחום מחיקת החובות הליכי חדלות פירעון-פשיטת רגל והוצאה לפועל. מעבר לכך מייסד המשרד עו”ד מישאל גאון ניהל מספר חברות ועסקים והינו בעל ניסיון רב במגזר העסקי. העבודה  מול הבנקים וגופים ציבוריים וגופים גדולים אחרים מוכרת למשרדנו בכל ערי אזור המרכז ככלל ובראשון לציון בפרט, ואנו מבינים ומכירים את דרכי התנהלותם  ועל האפשרויות העומדות מולם. מדובר על צוות עו”ד לפשיטת רגל שמבין ובקיא בעדיפויות , בגישה, ובדרישות של הגורמים השונים וביניהם הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי וזה מאפשר לו לתת שירות טוב יותר ולייצר ערך עצום במחיקת חובות עבורכם לקוחותינו.

צור קשר

מאמרים

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

לשיחה מהירה

הכנס טלפון ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך