מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

הליך פשיטת רגל לחברה

הליך פשיטת רגל לחברה בחובות

הליך פשיטת רגל לחברה את מי היא משרתת? בכל מקרה בפתיחת הליכי פשיטת רגל לחברה לא לוקחים סיכונים ולא מתמודדים עם זה לבד, יש לשכור שירותי עורך דין לענייני פשיטת רגל שינהל משא ומתן להסדר חובות מול בנקים בעל ניסיון במתן שירות לחברה בחובות. במאמר הנוכחי תקראו על ההבדל בין הסדר חובות מול בנקים לחברות באמצעות עורך דין לבין הסדר חובות מול בנקים לחברות בחובות באופן עצמאי.

לפני ואחרי הליך פשיטת רגל לחברה, מה מומלץ לעשות ומתי

קורונה, חדלות פירעון, חובות, שיקום כלכלי, הבראה כלכלית, הוצאה לפועל וכו’. המושגים האלה מוכרים לכם? אתם לא לבד, התקופה האחרונה ערכה להרבה מאתנו היכרות קצרה אך אכזרית אם כל המושגים הפחות נעימים. מדובר אמנם בצרת רבים אך כאשר מדובר בחברה עסקית שטיפחתם ופיתחתם במשך שנים ועתה אתם נדרשים לפתוח בהליך פשיטת רגל לחברה ולראות שכל העבודה יורדת לטמיון זה קשה פי כמה. הליך פשיטת רגל לחברה זה מצב לא נעים בו החברה הופכת להיות חדלת פירעון ומכריזה על פשיטת רגל מה שנותן להם מטריה והגנה חוקית מפני נושים. לפעמים בקשת הליך פשיטת רגל משרתת את הנושים והם מבקשים זאת או אז קשה שבעתיים, אתם מרגישים שאיבדתם שליטה על הנכסים שלכם.

הליך פשיטת רגל לחברה
הליך פשיטת רגל לחברה? אנו נאיר לכם את הדרך

מה עושים כשחייבים להכריז על פשיטת רגל לחברה

אז מה עושים כאשר חייבים להכריז על פשיטת רגל לחברה? לפני שנאמר מה כן, חשוב לנו להזהיר ולהבהיר מה לא, נקודת הזמן והלחץ שבו נמצא החייב יכולה לגרום לו להיגרר אחר הבטחות שווא של גורמים שונים ולבסוף ליפול לחובות לשוק האפור, שבמהרה הופך לשחור משחור, אז עשו טובה, רק זה לא! אל תיגררו, הירגעו והיו בטוחים שתמיד יש מה לעשות. אז מה כן? קודם כל מרימים טלפון לעורך דין מומחה שיש לו ניסיון בתחומי ההוצאה לפועל וחדלות פירעון. משרד עורך דין המלווה תיק של הכרזת פשיטת רגל לחברה הוא בעל קשרים במקומות הנכונים, מעניק שירות אישי ונגיש, ומציג עבודה מהירה ויעילה. וכמובן צוות מקצועי המתמחה בכול שלבי פתיחת הליך של הכרזה על פשיטת רגל לחברה. לשם כך מומלץ לאסוף המלצות על עורכי דין מומחים ומומלצים בתחום, איסוף המלצות מלווה לרוב בחוסר נעימות, אך עדיף מעט חוסר נעימות מאשר לשלם את מיטב כספכם לעורך דין שאתם שפן הניסיון שלו.

פשיטת רגל לחברה
מה עושים כשחייבים להכריז על פשיטת רגל לחברה

חשבתם על הסדר חובות מול בנקים לחברה בחובות?

אם זה בא מצדכם, כמשרד עורך דין מנוסה היינו מציעים לפני תכנון צעדים מרחיקי לכת כהכרזה על פשיטת רגל וכדומה נסו דרכים אחרות להיחלץ מהמצב, פשיטת רגל היא המוצא האחרון. נכון, זה נראה הכי מבטיח והכי קל ויש גם הרבה עורכי דין או יועצים מטעם עצמם שיציעו לכם ללכת על זה… אך לטווח ארוך פשיטת רגל יכולה רק להזיק, דוגמה אחת מהנזקים לטווח ארוך הנגרמים כתוצאה מהכרזה לא אחראית על פשיטת רגל היא האיסור לכהן בתפקיד בכיר בחברה או בתאגיד כלשהו שיחול עליכם במשך השנים הקרובות, או למשל חוב למס הכנסה בפשיטת רגל שהולך ותופח ולא ניתן לקבל על כך פטור. אז מה אפשר לעשות אתם שואלים? ישנם כמה דרכים שנשקול לפי המצב, למשל הסדר חובות מול בנקים לחברה בחובות. לכל פעולה במצבכם יש יתרונות וחסרונות אך הסדר חובות מול בנקים לחברה בחובות היא ברוב המקרים הצעד הטוב ביותר. אך כמובן שאנו נבדוק את כל הנתונים לפני שנלך על הסדר חובות מול בנקים לחברה בחובות או כל צעד אחר שיינקט.

הסדר חובות מול בנקים לחברה בחובות
דברו אתנו על הסדר חובות מול בנקים לחברה בחובות

למה מומלץ לעשות הסדר חובות מול בנקים לחברות באמצעות עורך דין

אולם חשוב לדעת כי הסדר חובות מול בנקים לחברות הוא צעד שיכול להינקט רק על ידי עורך דין. היתרונות של עורך דין בתהליך הסדר חובות מול בנקים לחברות הן משני סיבות עיקריות: א. משא ומתן על ידי גורם חיצוני שאינו מעורב רגשית בתיק ומציג כיווני חשיבה חדשים, מה שגורם לבנק לגלות פתיחות. ב. איש מקצוע שיודע איך להתייחס לאיומי נקיטת הליכים מצד הבנק, וכן יכול להציג איומים נגדיים. בקיצור, משא ומתן בין שני צדדים ברמה שווה, מה שמאלץ בסוף את הבנק להגיע לעמק השווה.

הסדר חובות מול בנקים לחברות
הסדר חובות מול בנקים לחברות

האם גם לאחר פתיחת תיק הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברות בחובות זה מומלץ?

גם לאחר שכבר כן נפתח תיק בהוצאה לפועל יש תועלת במהלך של הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברות בחובות מול הבנקים, הסדר שכזה יאיץ את סגירת התיק או יגרום בפועל לסגירתו. וגם כאן הדבר יתנהל בהצלחה וביעילות רק באמצעות עורך דין בעל ניסיון בניהול תהליך הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברות בחובות. קחו בחשבון שתהליך של הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברות בחובות הוא מורכב, אך בעזרת עורך דין בעל ניסיון בתחום הדבר אפשרי ומביא לתוצאות טובות בס”ד הדבר נכון גם לגבי חוב למס הכנסה.

הסדר חובות בהוצאה לפועל לחברות בחובות
אנו מומחים להסדר חובות לחברות בעלי תיק בהוצאה לפועל

 

 

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button