מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

ביטול הליכי הוצאה לפועל

ביטול הליכים של הוצאה לפועל

ביטול הליכי הוצאה לפועל

במסגרת ניהול תיק חייבים בהוצל”פ, אנו עשויים לעמוד מול עיקולים והגבלות רבות אשר עשויים לפגוע משמעותית באיכות החיים. כדי לספק לך מרחב נשימה אשר יאפשר לפרוע את החוב ביתר קלות, אנו מעמידים לרשותך ניסיון וידע מקצועי רב שנים. משרד עו”ד מישאל גאון ליווה לאורך השנים לקוחות מכל המגזרים וסייע להם להסדיר את חובותיהם באופן מכבד ומיטיב יותר. כדי לקבל סיוע בביטול הליכי הוצל”פ, אנו נשמש לך ככתובת זמינה ומקצועית במסירות ללא פשרות.

אצלנו, במשרד עו”ד מישאל גאון, האמונה בהזדמנות שנייה היא לחם חוקנו. אם יש דבר שזיהינו לאורך השנים, הוא שרוב בני האדם בוחרים לפרוע את חובם כאשר עומדת לרשותם ההזדמנות לכך. לכן, אנו מיישמים את כל הכלים העומדים לרשותנו כדי לסייע לחייבים לקבל הסדרים שפויים וראויים ללא הגבלות והטלת קשיים אשר רק מחמירה את המצב. כדי לזכות לביטול הליכי הוצאה לפועל, צוות המומחים המשפטיים שלנו עומד לרשותך ומלווה אותך לאורך כל הדרך.

לשבור את מעגל הנחשלות

למרבה הצער, ישנם לא מעט מקרים בהם נוקטים נושים בגישה “מה שלא הולך בכוח, יילך בעוד יותר כוח”. כאשר הם מזהים כי חייבים אינם מצליחים לפרוע את חובם, הם בוחרים לפנות אל רשות האכיפה והגבייה ולדרוש כי יינקטו הליכים נגד החייב. לרוב, ההליכים משיגים את התוצאה ההפוכה. מצבם הכלכלי מחמיר והסיכוי לפרוע את חובם קטן אף יותר. אלו כמה מההליכים הנפוצים שעשויה להטיל לשכת ביטול הליכי הוצאה לפועל נגד חייבים.

 • צו עיכוב יציאה מהארץ – הגבלת חופש התנועה של החייב ומניעת יציאתו מהארץ לכל מטרה.
 • עיקול רישיון נהיגה – במקרים רבים, רישיון הנהיגה הוא הכרחי לפרנסתו של החייב ולכן העיקול עשוי להיות מכת מוות של ממש.
 • עיקולים – ניתן להטיל עיקול על משכורות, חשבונות בנק, נכסי נדל”ן או מיטלטלין בעלי ערך.
 • הגבלות בחשבון הבנק – החייב עשוי לאבד את היכולת לקבל פנקס צ’קים, מסגרת אשראי או להשתמש בכרטיסי אשראי.
 • איסור על בעלות על חברה – גם כאן, משמעות הליך זה עשויה להיות חיסול מקור ההכנסה היחיד של החייב.

באילו מקרים מתאפשר ביטול הליכי הוצאה לפועל?

ישנם כמה מקרים מובהקים בהם ביטולם של ההליכים הוא כמעט ודאי.

 • ביטול הליכים בטענת “פרעתי” – במידה והחוב כבר שולם והוגשה בקשה מסודרת לטענת “פרעתי”, יבוטלו כלל ההליכים שהוטלו על החייב.
 • עמידה בצו התשלומים – חייב אשר בית המשפט הוציא בעניינו צו תשלומים ועומד בתנאי קלה כחמורה, רשאי להגיש בקשה לביטול ההליכים.
 • במסגרת הסדר חובות – היה והחייב או נציגו הגיעו עם הנושים להסכמה על הסדר החוב במסגרת הליך גישור או בפסיקת בית משפט, ניתן להגיש בקשה לביטול ההליכים.

בכל מקרה, מומלץ עם נקיטת ההליכים נגדך להגיש בקשה לעיכוב הליכים על מנת לקבל את מרחב הנשימה החיוני כדי להעריך את מצבך ולבחון את האפשרויות העומדות מולך. שהות זו תאפשר לך לגייס את הפתרונות להסדרת חובך או במידת הצורך להגיש בקשה להליך חדלות פירעון.

למה דווקא איתנו?

משרד עו”ד מישאל גאון הוא הבחירה הטבעית שלך לייצוג מול רשויות האכיפה והגבייה. לאורך השנים סייענו לחייבים רבים בתהליך ביטול הליכי הוצאה לפועל ואפשרנו להם לשקם את חייהם. לא בכדי זכינו למוניטין שלנו בתחום, ישנם כמה מאפיינים ייחודיים של משרדנו המהווים את סוד ההצלחה שלנו.

 • אנו מציבים את האדם במרכז ומספקים לך כתף תומכת ואוזן קשבת בזמינות יוצאת דופן. אנו מאמינים כי היחס האישי והטיפול המסור הם הבסיס האיתן לסיוע משפטי ראוי. מתוך הבנה כי מדובר בתקופה קשה מאוד בחייך, חשוב לנו להיות הכתובת אליה תמיד יהיה באפשרותך לפנות.
 • עו”ד מישאל גאון עוסק בתחום במשך שנים רבות ומביא עמו גוף ידע אדיר ממדים. ההיכרות המעמיקה שלו עם אנשי המפתח ברשויות האכיפה ובתי המשפט, בקיאותו המפליגה בתקדימים, פסקי דין ומקרים מיוחדים על כל סוגיהם עמם התמודדו חייבים ומסירותו הבלתי מתפשרת, מאפשרת לנו לספק מדי יום ביומו שירות ברמה הגבוהה ביותר לחייבים.
 • אנו חדורי מטרה ומאמינים בכל ליבנו כי רוב החייבים אינם פושעים, אלא אנשים הראויים להזדמנות. זהו הכוח המניע המאפשר לנו לעשות כל שביכולתנו כדי לסייע לך.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך עוד היום.

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button