יש לך BDI שלילי? מסומן כבעייתי בחברות האשראי? נתגבר על זה!

למשרדנו מאות סיפורי הצלחה מוכחים, בייצוג מקרים של BDI  שלילי, הוצאה לפועל, חדלות פירעון, עיקולים ומחיקת חובות.

מחיקת BDI שלילי

הברז נסגר? לא מאשרים לך יותר הלוואות? נדמה שהרע מכל קרה לך...

BDI שלילי או בשפה יפה ‘חיווי אשראי’ הינו אימת כל עסק, חברה או בית אב בישראל. במילים אחרות המשמעות היא: חנק ועצירה טוטלית של מהלך חיים תקין וכניסה לסחרור כלכלי ונפשי גם יחד. אם סומנת בנקודה אדומה כנראה שהתרחש אחד או יותר מהמקרים הבאים: חזרו לך צ’קים יותר מחמש פעמים, קבלת צו כינוס, פתחת בהליך הסדר מול נושים, נפתח לך תיק על ידי ההוצאה לפועל, הוכרזת כלקוח מוגבל או כלקוח מוגבל חמור ופתחו כנגדך הליכים משפטיים בעקבות חוב לבנק או לחברת האשראי.

תן לנו להפתיע אותך: מחיקת BDI שלילי זה 'הפייבוריט' שלנו!

נכון שבעיניים של אדם מן השורה זה נראה סוף העולם, ואם נוסיף לזה גם את תחושת ההשפלה בתור אחד שמסומן באות קלון, אז אפשר להבין שלהתמודד עם BDI שלילי בכוחות עצמך, זה באמת טיפוס על הר גבוה מדי. אבל, כמי שבאים מתוככי העולם הפיננסי ומכירים את מדרג הסיכונים של כל בנק ובנק ואת הפרמטרים שנלקחים בחשבון, אנחנו יכולים לחתום לך ובעיניים עצומות, שלא רק שאפשר לטפל בדירוג האשראי ולתקן אותו אלא שניתן למחוק BDI שלילי כליל! משותק? מיואש? צור קשר מיידי ונזמן אותך לפגישת אבחון בה נמפה את מצבך ונציע לך תכנית אופרטיבית להתנהלות תקינה.

במקום לנהל חיים כלכליים 'כפולים' ולשלם ריבית קצוצה – פנה אלינו!

אם אתה נאלץ להתנהל ללא כרטיס אשראי וצ’קים ולשלם רק במזומן והברירה היחידה שנותרה לך היא לקיחת הלוואה מגורמים חוץ בנקאיים בריבית מטורפת או אף גרוע מזה מ’השוק האפור’, פנה אלינו. ניסיון עתיר שנים במחיקת BDI שלילי והכרות עמוקה מבפנים עם בנק ישראל והפרמטרים של כלל הבנקים לגבי לקיחת סיכונים, מאפשרת לנו למחוק את חיווי האשראי השלילי שקבלת תוך זמן קצר ולסלול עבורך את הדרך לשיקום כלכלי.

מחיקת BDI שלילי
עורך דין חדלות פירעון מישאל גאון

מחיקת BDI שלילי
4 צעדים בדרך ל'מסלול הירוק'!

שלב 1 - שיחת אבחון חינמית עם מומחה פיננסי

אנו מזמינים אותך לשיחת אבחון טלפונית ללא תשלום וזאת על מנת למפות ולאבחן את מצבך. במהלך השיחה תתבקש לשלוח אלינו דו"ח נתונים אודות מצבך הפיננסי וזאת על מנת שנתאים עבורך את השירות היעיל ביותר.

שלב 2 - פענוח ובדיקת היתכנות

בשלב זה נעביר את הדו"ח למחלקה המשפטית שלנו לבדיקה יסודית ומעמיקה. הנתונים במלואם יעברו תחת עיניהם של מומחים מהשורה הראשונה וזאת על מנת לבדוק את מידת ההיתכנות של מחיקת נתונים מתוך הדו"ח.

שלב 3 - התאמת השירות

עם קבלת הדו"ח מהמחלקה המשפטית, נחזור אליך עם תוצאות הדו"ח והמלצות ליישום ונתאים עבורך את השירות במדויק. שירות הכולל ליווי אישי ומקצועי צמוד לאורך כל הדרך, עד לסיום התהליך בהצלחה.

שלב 4 - תיקון וטיוב נתוני האשראי

בשלב זה ננחה אותך לגבי צעדי ההמשך, כשבמקביל המחלקה המשפטית שלנו תגיש בקשות לבנק ישראל ולגופים פיננסיים נוספים, לתיקון ושיפור נתוני האשראי, עד לקבלת BDI חיובי וסיום הליך מוצלח.

"לא האמנתי שאצליח אי פעם לקבל הלוואה בתנאים האלה"

"לאחר השקעה כלכלית שגויה מצאתי את עצמי ואת החברה שלי על סף התמוטטות. משבר כלכלי מטורף, השמים נופלים וכל הברזים סגורים. כל ניסיון מצידי לקבל הלוואה שתאפשר לי להמשיך להתנהל בצורה סבירה בין השאר כדי להחזיר חובות עלו בתוהו. למזלי הגדול הגעתי אליך מישאל היקר ואתה בקלילות רבה ווירטואוזיות מעוררת התפעלות הצלחת למחוק את הBDI השלילי ובעצם הצלת לי את החברה. אין לי מילים להודות לך!"
מחיקת BDI שלילי
שי. כ.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)
5/5

מאמרים שכדאי לקרא

bdi דירוג אשראי

bdi דירוג אשראי

דירוג אשראי הינו ציון המשמש כלי עזר לנותני אשראי על מנת שיוכלו לקבוע אם להעניק אשראי למגיש בקשה כלשהו ובאיזה גובה ריבית. גובה דירוג האשראי

קרא עוד »
דירוג אשראי

דירוג אשראי

ודאי שמעתם לאחרונה שוב ושוב את צמד המילים דירוג אשראי. הבנקאי אמר לכם שהדירוג שלכם נמוך, ואתם תוהים אם אתם יכולים לדעת מראש את דירוג

קרא עוד »
נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button