'הוצאה לפועל' מאיימת על חייך? חובה לפעול במהירות ונחישות!

למשרדנו מאות סיפורי הצלחה מוכחים, בייצוג מקרים של הוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל, עיקולים ומחיקת חובות.

הוצאה לפועל

חלון ההזדמנויות לביטול ההגבלות וצווי העיקול קצר מאד – פעל עכשיו!

עיקול משכורת, עיקול חשבון בנק, צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלת רישיון נהיגה ועיקול מיטלטלין, הנם רק חלק מהסנקציות שיופעלו כנגדך או כנגד החברה שאתה עומד בראשה, במצב הכלכלי אליו נקלעת ולא צריך להרחיב מה המשמעות בפועל לאיכות חייך, יקיריך או עובדי החברה שהנך מעסיק. עליך להבין, שמדובר בגוף בעל יכולת חוקית לאכוף עליך את הסנקציות הללו מהיום למחר, כך שרק פעולה מהירה, נחושה ועוצמתית, של עו”ד המומחה ובקיא בנהלים וב’מילים הקטנות’ ממש מבפנים, מתוך המערכת פנימה, יכולה לעצור את הסחף! במילים אחרות,  אם מרחף עליך או על חברתך איום של הוצאה לפועל, אל תחכה ופעל ברגע זה ממש – תרים לנו טלפון לייעוץ מיידי, על מנת שנוכל לשמור על זכויותיך.

לפני שאתה פועל בפזיזות ומפסיד הכול, תן לנו לקחת את זה הלאה!

נכון, מציאות חייך כרגע באמת לא פשוטה, כשאיום קיומי של ממש מרחף מעליך. מה שעשוי לפגוע משמעותית בשיקול דעתך, לגרום לך לפעול בפזיזות או לחלופין להרים ידיים בייאוש ולהשתתק לחלוטין. זו הסיבה שקבלת ייעוץ מקצועי מגורם מנוסה ובקי בעניין וכמה שיותר מהר הנו כה קריטי! תבין – רק עורך דין מומחה ומנוסה בתחום הוצאה לפועל, שמכיר את כל ‘הטריקים’ ו’השטיקים’ מבפנים, ייצג אותך לאורך כל ההליכים הנדרשים וילווה אותך יד ביד לאורך כל הדרך: החל בביטול הגבלות כגון: עיקול משכורת, חשבון בנק, רכב, הגבלת רישיון נהיגה, עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה בבנק ישראל, חידוש דרכון, שימוש בכרטיס אשראי, מיטלטלין ,איחוד תיקים, ניהול מו”מ והסדרים מול זוכים ועוד.

“מישאל, נתת לי תקווה”

הוצאה לפועל
עורך דין חדלות פירעון מישאל גאון

הוצאה לפועל במינימום נזקים ושיבוש חייך
נשמח להראות לך איך!

שלב 1- אבחון, מיפוי והגשת טיעונים

בשלב זה נקבל ממך ייפוי כוח ומכוחו נאסוף את כל המידע הקיים לגביך ברשות האכיפה והגביה: נבדוק מהם כל תיקי ההוצאה לפועל הפתוחים נגדך, סכום החוב בפתיחת התיקים וסכום החוב כפי שהוא מופיע כיום. נגבה ממך התייחסות לגבי כל תיק ותיק ובהתאם לה נפעל. אם לדוגמא תטען ששילמת חוב ספציפי, נגיש טענת "פרעתי", אם תטען שנפתח לך תיק בגין צ'ק שחזר, שלא היית אמור לשם, נגיש "התנגדות לביצוע שטר" וכנ"ל בגין חוזה שלא היה אמור להתקיים, נגיש בשמך "התנגדות לביצוע סכום קצוב". היריעה קצרה מלהכיל כרגע את מגוון האפשרויות לייצוג שלך ולהגנה על זכויותיך, מה שכן, הן רבות מספור ואנחנו מכירים את כולן!

שלב 2- בדיקת יכולת ההחזר והגשת בקשות

לאחר האבחון והמיפוי של מצבך, נערוך בדיקה פיננסית מקיפה ונבדוק את יכולת ההחזרים שלך. במקביל נגיש בשמך בקשות מתאימות, שיצמצמו משמעותית את נפח החובות. ביניהן: בקשה להסדר חוב, בקשה להפחתת סכום החוב בתיק ההוצאה לפועל, בעקבות ריביות מופרזות שחושבו בצורה שגויה, בקשה להכרה כחייב משלם, בקשה להקטנת החוב, בקשה לשינוי הסדר תשלומים, בקשה לחקירת יכולת, בקשה לאיחוד תיקים ועוד...

שלב 3- הגשת בקשות נוספות נצרכות

בשלב זה ובמהלך ההליך כולו נגיש בשמך בהוצאה לפועל, בקשות נוספות לעכב/לבטל הליכים והגבלות מסוגים שונים, מתוך מטרה להקל עליך את תקופת ההליך. ביניהן: בקשה לביטול הגבלות, בקשה לביטול עיכוב יציאה מהארץ, בקשה לביטול עיקול עובר ושב, בקשה לביטול פינוי, בקשה לביטול עיקול מיטלטלין או הוצאת מיטלטלין, בקשה לעיכוב הליכים/עיכוב פינוי, בקשה לביטול ההכרזה על חייב כמוגבל באמצעים ועוד.

שלב 4- הגשת בקשה מול רשם ההוצאה לפועל

במידה ולא תוכל לעמוד באיחוד תיקים או בהסדר התשלומים וחובותיך נמוכים מסך של 150,000₪, נגיש בקשה לכניסה להליך חדלות פירעון, שיתנהל מול רשם הוצאה לפועל. מדובר בהליך דומה להליך חדלות פירעון בבית משפט, רק בשינוי אחד: שבהליך המתנהל בהוצאה לפועל, יהיה ניסיון לגיבוש הסדר תשלומים, תתקיים אסיפת נושים ובמידה וההסדר יאושר על ידי הנושים ההצעה תעבור לאישור רשם ההוצאה לפועל ותיושם על ידו וכאן יסתיים ההליך. באם הסדר הנושים לא יאושר ההליך ימשך בפיקוחו של הממונה על חדלות הפירעון, כפי שמתנהל הליך חדלות פירעון מול בית המשפט.

"תוך 24 שעות העניינים התחילו לרוץ"

ניהלתי חברה משפחתית מצליחה שנקלעה שלא ברצונה לתקופה קשה והגענו עד למצב של הוצאה לפועל. כמעט שאבדנו הכול, כולל היכולת להמשיך ולתפקד. חבר טוב הפנה אותי אליך ותוך 24 שעות העניינים התחילו לרוץ ולעלות על פסים של שיקום מעשי. קודם כל ביטלתם את צו העיקול על המשכורת, על הרכב, על היציאה מהארץ ובמקביל ייצגתם אותנו בצורה הטובה ביותר עבורנו בכל המהלך המשפטי. תודה תודה תודה!" עדן. ל. (שם שמור במערכת מפאת חסיון)
עדן. ל.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)
5/5

מאמרים שכדאי לקרא

תשלום חובות למס הכנסה

תשלום חובות למס הכנסה

תשלום חובות למס הכנסה כדאי לעשות בזמן, ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי ובאמצעי תשלום נוספים. אם כבר נגררתם לחובות בעסק ואתם לא עומדים בתשלומים למס

קרא עוד »
נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button