מאמרים מאת עו"ד לחדלות פירעון ופשיטת רגל

משרד עורך דין פשיטות רגל

משרד עורכי דין פש”ר

כדי לקבל סיוע בסגירת חובות שיהיה יעיל ומותאם לצרכיך, נדרש ייצוג מקצועי. משרד עורכי דין פש”ר המנוהל על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכל ללוות אותך בכל הליך חדלות פירעון, ממתן צו כינוס נכסים ועד להפטר, ולייעד עבורך את הפתרונות המיטיבים ביותר שיאפשרו לך לחזור לחיים נורמליים.

חובות נגררים הם כמו מחלה שקטה אך קטלנית. אנו יכולים להתעלם עד שלב מסוים מהתסמינים, אך מתחת לפני השטח מתרחשים תהליכים שיתפתחו בסופו של דבר למצב שיהיה גדול עלינו בכמה מידות. כדי להתמודד בצורה נבונה, אחראית ויעילה עם חובותיך ולהסדירם באופן מיטבי, חשוב שיעמוד לצידך משרד עורך דין פשיטות רגל מקצועי ומיומן שיספק לך ייצוג הולם ויעמיד לרשותך את כל האפשרויות המותאמות למצבך. משרד עו”ד מישאל גאון מלווה חייבים כבר שנים רבות ומספק להם סיוע בסגירת חובות. אנו מאמינים גדולים בתיקון, לכן, אנו נסייע לך לקיים תהליך שבסופו, ניתן יהיה לשקם את חייך ולחזור לשגרת חיים נורמלית.

להימנע מהגבלות וסיבוכים

חשוב להבין, הנושים שלך לא יוותרו על החובות המגיעים להם. החוק הישראלי מספק בידם כלים רבים כדי שיוכלו לקבל החזר מלא. במידה ולא יבוצע כל טיפול מושכל ואחראי בעניין. תיכנס לתמונה הרשות לאכיפה וגבייה. המנהל האחראי בתיק שלך רשאי להטיל עליך הגבלות רבות וביניהן:

  • עיקולים – עיקול נכסי נדל”ן ומיטלטלין עשוי לגרור אחריו גם את מימוש רכושך ומכירתו כדי לכסות את חובותיך.
  • קנסות – ככל שההליך ייגרר, כך יוטלו קנסות ואגרות על החוב המקורי והסכומים יתפחו.
  • צו עיכוב יציאה מהארץ – הגבלת חופש התנועה שלך עד להסדרת החוב.
  • עיקול משכורות וחשבונות בנק – פגיעה אנושה בתזרים המזומנים השוטף שלך שעשוי להקשות עוד יותר על פירעון חובותיך.
  • הקפאת רישיון הנהיגה.
  • מאסר – במקרים קיצוניים, עשוי בית המשפט הטיל עונשי מאסר על חייבים שאינם פורעים את חובותיהם.

כל זאת מובן ואף ראוי כאשר ההגבלות הללו מוטלות על חייבים שעבורם נועדה החקיקה הזו. היינו, נוכלים אשר מבקשים להימנע מהחזר חובותיהם מבלי לשאת בתוצאות. ישנם מקרים רבים בהם החובות אף נוצרו בשל נסיבות שאינן בתום לב ולכן בית המשפט ידחה בקשה לסיוע בסגירת חובות כמו הסדרי פש”ר או פריסת חובות. סביר להניח כי כאשר המחוקק הפקיד סמכויות אלו בידי הרשויות, לא עלו במוחו חייבים אשר נקלעו לקשיים ממשיים אשר נמצאים מחוץ לתחום שליטתם. אלו אשר ידם אינה משגת לפרוע את חובותיהם ונקלעו לקושי בתום לב, עלולים ליפול בין הכיסאות.

במקרים מסוג זה, הכרזה על חדלות פירעון עשויה לחלץ אותך מהבור אליו נקלעת ולאפשר לך לפרוע את החובות בתהליך שמותאם למצבך ושמאפשר שיקום לאחר מכן. כדי להבטיח שהתהליך יעבור בצורה חלקה ומסודרת, תוך ייעוץ מקצועי קפדני, חשוב שנקבל ייצוג על ידי משרד עורך דין פשיטות רגל בעל מומחיות בתחום.

בקשה לצו כינוס נכסים

עם פנייתך לנציגיך במשרד עורכי דין פש”ר, תבוצע בקשה לבית המשפט להוצאת צו כינוס נכסים. תהליך זה מפקיד למעשה את הפיקוח על נכסיך בידי ממונה. בית המשפט יפנה אל המנהל המיוחד על מנת לערוך חקירה כלכלית ולבחון האם קיימת זכאות לחדלות פירעון ויבחן את הבקשה לאור הנכסים שברשותך. במידה ויימצא כי קיימים נכסים אשר ניתן לממשם כדי לפרוע את חובך, לא יהיה ניתן לקבל הכרה בחדלות פירעון. עם הוצאת הצו, ייקבע גם צו תשלומים חודשיים בו יגדיר בית המשפט את גובה הסכום החודשי שיהיה עליך לשלם כדי לפרוע את חובותיך.

החקיקה החדשה מאפשרת סיוע בסגירת חובות

כיום הגשת צו כינוס נכסים אינה מהווה עוד תחילתו של סוף הרווחה הכלכלית שלך. אות הקין שהייתה מלווה חייבים למשך כל חייהם הוסרה באמצעות חקיקה חדשה המאפשרת לקבל הפטר מחובותיך לאחר 18 חודשים. זכות זו תעמוד לרשותך במידה וחובותיך נגרמו עקב קשיים כלכליים שאינם בשליטתך, בנסיבות אשר התהוו בתום לב ואם יוכח מעבר לכל ספק כי אין נכסים העומדים לרשותך המאפשרים לך להיפרע מהם. במידה ויחולו כל התנאים הללו, יוציא בית המשפט בתום התקופה צו הפטר.

כך, לאחר שנה וחצי מהחלת צו התשלומים, יהיה באפשרותך לשוב אל חירות כלכלית ולקבל הזדמנות מחודשת לעמוד על הרגליים ולהבטיח את עתיד משפחתך.

עו"ד מישאל גאון
מנהל תיקי המשרד

עו”ד מישאל גאון, מעבר להיות עו”ד וותיק ומשופשף ומומחה מספר אחת במחיקת חובות ולניהול הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל, כבר זכה לנהל בעברו מספר חברות ועסקים ורכש ניסיון רב במגזר העסקי ובעבודה מול הבנקים וגופים ציבוריים גדולים. עו”ד מישאל גאון, משמש כיום כאוטוריטה בתחומי החדלות פירעון ובמילים אחרות- אין כמעט שופט בארץ שלא מכיר אותו (ואת ‘כאב הראש’ שמתלווה לייצוג המשפטי שלו) או כתב עת מקצועי ומכובד שלא מתהדר במאמר מקצועי פרי עטו.

שאלה? כתבו לנו!

פשיטת רגל

חדלות פירעון

שיקום כלכלי

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button