אנשים מספרים

"החזרת לי את חיי במתנה!"

מישאל היקר וכל הצוות, בזמנים השחורים שעברנו, לא האמנתי שאי פעם אזכה לצאת מזה. אתה, ברגישותך האנושית הנדירה ובמקצועיות שלא הייתה מביישת לוחם סיירת מובחר, פשוט החזרת לי את חיי במתנה! אני מודה להשגחה העליונה שקישרה בינינו!”

שי. כ.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)

"יצאתי בנזק מינימלי"

“אין מילים להלל ולשבח ולהודות על הנס הגדול שהפגיש אותי עם משרדכם. אני מתפלץ מהמחשבה מה היה קורה אילו הייתי נופל לידיים לא מיומנות. בזכותכם אני מחזיר את החובות בהחזרים שפויים שמאפשרים לי לחזור לעבודה ולהתמודד עם המציאות”

אפי. א.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)

"תוך זמן קצר חזרתי לעמוד על הרגליים"

“מישאל היקר באדם, הגעתי אליך בתקופת השפל של חיי בתקווה קלושה שאצליח להתגבר, המציאות נראתה שחורה מתמיד ולא הייתה שום תקווה באופק. ברגישות אנושית לא מצויה ובמקצועיות מדהימה, ליוויתם אותי לאורך כל הדרך והוכחתם לי שבאמת אין יאוש בעולם כלל. ממליץ לכל מי שנקלע חלילה למצבים של חדלות פירעון, לגשת רק אליכם ויפה שעה אחת קודם!”

גידי. ל.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)

"לא האמנתי שאצליח אי פעם לקבל הלוואה בתנאים האלה"

“לאחר השקעה כלכלית שגויה מצאתי את עצמי ואת החברה שלי על סף התמוטטות. משבר כלכלי מטורף, השמים נופלים וכל הברזים סגורים. כל ניסיון מצידי לקבל הלוואה שתאפשר לי להמשיך להתנהל בצורה סבירה בין השאר כדי להחזיר חובות עלו בתוהו. למזלי הגדול הגעתי אליך מישאל היקר ואתה בקלילות רבה ווירטואוזיות מעוררת התפעלות הצלחת למחוק את הBDI השלילי ובעצם הצלת לי את החברה. אין לי מילים להודות לך!”

שי. כ.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)

"תוך 24 שעות העניינים התחילו לרוץ"

ניהלתי חברה משפחתית מצליחה שנקלעה שלא ברצונה לתקופה קשה והגענו עד למצב של הוצאה לפועל. כמעט שאבדנו הכול, כולל היכולת להמשיך ולתפקד. חבר טוב הפנה אותי אליך ותוך 24 שעות העניינים התחילו לרוץ ולעלות על פסים של שיקום מעשי. קודם כל ביטלתם את צו העיקול על המשכורת, על הרכב, על היציאה מהארץ ובמקביל ייצגתם אותנו בצורה הטובה ביותר עבורנו בכל המהלך המשפטי. תודה תודה תודה!”

עדן. ל.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)

"במהלך מבריק מחקת אחוז ניכר מהחובות!"

מישאל היקר, הפחד הגדול ביותר של כל בעל עסק קרה לנו והנושים התחילו להגיע. העסק שלנו דשדש כבר הרבה זמן אבל כשהגיעו מים עד נפש, אתה היית האדם הנכון בזמן הנכון. עם המון סבלנות וכבוד ייצגת אותנו מול הבנקים וההוצאה לפועל ובמהלך מבריק הצלחת למחוק אחוז משמעותי מהחובות שלנו! אני לא מאחל לאף אדם להתנסות בניסיון הזה, אבל אם חלילה זה קורה, אתה מישאל הכתובת היחידה!”

אליאב. מ.
(שם שמור במערכת מפאת חסיון)
נקלעת לחובות?
הסדר חובות שיוציא אותך מהבוץ.
עם התאמת פיתרון בול בשבילך!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום,
אני כאן לרשותך
Call Now Button